Wpis z mikrobloga

Mam iphona 6s, bateria jest guwnem - coraz przychylniej patrzę na androidy bo u nich bateria trzyma powyżej dnia xd nie wiem natomiast jak jest z obecnym softem androida (czy po czasie się nie zasyfia system i czy jest bezproblemowy itp).

Jak będę zmieniać na iphone to 11stka - jak android to jakiś Samsung/siaomi z p o t ę ż n ą baterią (nieznamsie.jpg)

Proszę o wypełnienie ankiety

#iphone #android #apple #telefony #kiciochpyta #xiaomi

Czy jest sens brać iphona powyżej 6s?

  • Mam iphona - bierz iphona 69.9% (102)
  • Mam androida - bierz iphona 12.3% (18)
  • Mam iphona - bierz androida 4.1% (6)
  • Mam androida - bierz androida 13.7% (20)

Oddanych głosów: 146

  • 12
@uwielbiamnalesniki: 6S obecnie nie może równać się z obecnymi modelami, trochę czasu minęło od jego premiery i inaczej robi się telefony pod użytkownika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak chcesz coś trzymającego się długo na baterii to brałbym 11, ewentualnie rynek Androida stoi prze tobą otworem. Poco F2 Pro to ścisła topka jeśli chodzi o oglądanie video.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@uwielbiamnalesniki: daruj sobie se2020 bo się zawiedziesz jeśli chodzi o baterię, xr i 11 to najtańsze ip dobrą baterią.
A co do przejścia z jednego systemu na drugi to może być ci ciężko, jest wiele osób które płaczą po przesiadce iphone>android a osobiście przechodząc z Androida na iPhone po miesiącu się poddałem i sprzedałem jabłko.

A jeśli chcesz Androida to bierz pixela