Wpis z mikrobloga

Szukam jakiegoś zegarka sportowego w góry, na siłownie, do biegania (dopiero chcę zacząć) i na rower. Chodzi mi głównie o moduł GPS, wysokościomierz no i w miarę żywotną baterię. Przyglądam się https://allegro.pl/oferta/zegarek-smartwatch-overmax-touch-5-0-gps-bluetooth-7349396347?fbclid=IwAR1pHW6QWWSig7MWUEijJ8ppwEEyS0BTFLVkWlfffpYmcqWUBn6SKB8JRQY. Czy ktoś ma, użytkuje i może powiedzieć więcej na temat tego zegareczka? Ewentualnie jakieś inne propozycje do 500 zł?

#mikrokoksy #bieganie #rower #tatry #zegarki
  • 3
@michu_13: Mam Garmin Instinct Solar i juz wiem, ze bedzie sluzyl latami. Zegarek jest solidniejszy od Fenix itp., ma tylko najpotrzebniejsze funkcje ktorych uzyjesz (w przeciwienstwie do napakowanego opcjamj Fenixa), kosztuje mniej i bateria przy godzinie na rowerze dziennie plus pomiar innych aktywnosci do 3 godzin trzyma 6-7 dni. Ponadto jest ladowanie na sloncu, powiadomienia itd.

Za 500 zl chyba tylko syf typu Xiaomi ktory dokladnie pokazuje jedynie godzine. Ja wole
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michu_13: jakbyś był zainteresowany nowym i zaplombowanym Huawei Watch GT2 Sport to pisz. W budżecie się mieścisz, do sportu ponoć daje radę, ale musisz poczytać recenzje.