Wpis z mikrobloga

Cześć Mirko!

W końcu zmieniliśmy nasze logo ʕʔ

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu, dlatego szybkie #rozdajo naszych 5 firmowych kubków z atestem (i starym logo)
( )

Zasady znacie:
1) Plusujemy ten wpis
2) Losowanie przez mirkolos za 24h
3) Zielonki mogą brać udział
4) Wysyłka paczkomatem na nasz koszt

Powodzenia!

Ciekawostka - logo stworzył oraz zaprojektował mirek @niepowiempanu
W komentarzu porównanie starego i nowego logo jakby ktoś był ciekaw zmiany ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

CAR4VIP - Cześć Mirko! 

W końcu zmieniliśmy nasze logo ʕ•ᴥ•ʔ

Jesteśmy bardzo za...

źródło: comment_1606036036lam6HV4IUGJEoxRRkDFNZm.jpg

Pobierz
  • 41
dobry sposób na pozbycie się kubków z nieaktualnym logo xD


@oporopowrotnik91: Niestety na te kubki czekamy po pare miesięcy (są bardzo dobre jakościowo i warto czekać), więc zamówienie było zrobione dawno przed nowym logo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pozbywać się gadżetów ze starym logo robiąc rozdajo?


@Kowixx: Tak jak pisałem wcześniej - na kubki czekamy po pare miesięcy (a nie zamawiamy tylko 5 szt) i nie jest to "pozdbywanie się starych gadżetów" - szczególnie, że decyzja o zmianie logo nastąpiła po zamówieniu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@CAR4VIP: Nowe też mi się nie podoba - przekombinowane, nie jest uniwersalne, nie ma możliwości używania kilku wersji tylko trzeba wciskać zawsze to duże zamiast np wersji z sygnetem i napisem z boku.

Każdy logo designer powie Ci, że to logo złamało kilka zasad dobrego projektowania logo. Dramat na przyszłość w rozbudowie marki.

Nazwa Car 4 Vip daje tyle możliwości kreatywnego podejścia do tego tematu, że aż głowa boli.
Nie musisz
hakeryk2 - @CAR4VIP: Nowe też mi się nie podoba - przekombinowane, nie jest uniwersal...

źródło: comment_1606044893oE5yM8PYaWqTCcvX1YK5H3.jpg

Pobierz