Wpis z mikrobloga

Albo mi się waga #!$%@?ła, albo właśnie mi pokazało, że w rok straciłem gdzieś trochę ponad 10 kg...

21 #bmi, zaraz wpadnę w niższą kategorię na #strava ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I to wszystko tylko na dwóch dietach od #chodakowska po 3 m. (+ stosowaniu przez cały czas sporej ilości przepisów) oraz #rower czasem mocniej, czasem lżej... Jestem srodze zdziwiony i nie wiem jak to się stało. Ale #craftbeer ciągle leci, no to brzuszek jest, ale muszę się postarać, żeby odstawał xD

#waga #wykopscottclub #gravel
  • 24
@JamesVV: to też może mieć spory wpływ, robo wiadomo, że dojeżdża, a na hołmie jeszcze intensywniej chyba. Do tego cały czas (poza rowerem) na kwadracie w bloku, w którym się czujemy jakbyśmy mieszkali z sąsiadami, którzy do tego sikają nam na głowy i depczą po nich (piętro wyżej słychać tak piony i podłogę)... Ni ma lekko w życiu, więc ten ostatni kilogram na karb tego mogę zrzucić :D
@dzieju41: boczki zniknęły, a uda zamieniły się z szynki w stal ( ͡º ͜ʖ͡º) to bym obstawiał do 5, gdyby nie regularne pomiary :D Wiesz, 86 przy moich 190 cm to nie był jakiś dramat, acz momentami czułem się za szeroki :D
piwo zamień na whisky, bimber, rum


@guru8: gorzej, bo piję takie leżakowane w beczkach po tych trunkach ;)

Raczej bym się tu doszukiwał hiperlordozy i źle ustawionej miednicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


to by mi plecy odpadały chyba po dłuższej jeździe? Raczej to ten mostek powoduje takie wrażenie