Wpis z mikrobloga

@Alfabet: jak na niektórych serwerach można było używać granatów to była masakra, nic nie było słychać tylko strzały pechenega,m249 i dźwięk upadających i wybuchających granatów XD przy schodach zawsze było najgorzej. Najlepszy setup dla m249 to pamietam było celownik 3,4 lub kolimator,powiększony magazynek i dwójnóg XD
  • Odpowiedz
@ramzes8811: Najlepsza mapa do expienia jaka kiedykolwiek powstała ;) Wystarczyło rzucić w odpowiednim miejscu apteczkę lub skrzynkę z amunicją i obserwować lecący strumień punktów.
  • Odpowiedz
Kurde. Tyle w to grałem. Po latach kupiłem se PC. Odpalam BF3 a tu posucha. W BF4 nie czuje już takiego vibe :/ ponoć BF6 ma być znowu w teraźniejszości - oby było metro i wale island <3
  • Odpowiedz
nic nie było słychać tylko strzały pechenega,m249 i dźwięk upadających i wybuchających granatów XD


@e900: k---a mam flashbacki z BF4 xDD
  • Odpowiedz
Kurde. Tyle w to grałem. Po latach kupiłem se PC. Odpalam BF3 a tu posucha. W BF4 nie czuje już takiego vibe :/ ponoć BF6 ma być znowu w teraźniejszości - oby było metro i wale island <3


@Therionn: ja sie bardzo dobrze bawilem przy BF1, kupilem na promce za 20zł ze wszystkimi dodatkami i grałem przez prawie 2 lata xD Teraz czasami pogrywam w BF5 ale to juz nie
  • Odpowiedz