Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kupiliśmy sobie za gotówkę BMW 1 wersja skóra, używane po 1 . Miał ok 60 tys przejechane. Nigdy nie zależało nam na samochodzie, bo po co w ♯warszawa
I dziś gdy już 5 msc mija, gdzie zdążyły się odorze najdalej to na mazury, mamy 2700 przejechane. Ja nie wiem po co większość ludzi stara się na siłę jeździć wszędzie. Nawet jak gdzie jedziemy zostawimy w centrum potem jeździmy sobie metro bus tramwaj i wrócimy do niego. Co tez mocno buduje pytanie - co takiego super jest by mieć taki czy inni Samochod. Gdy pytam kogoś kto jaką zna myjnie, gdzie umyja, zaimpregnuja skórę i koła na zimowe wymieniona, to połowa nie znała odpowiedzi, bo kto to by płacił za to. Bp jedziesz ciśnieniowa.. kurde ludzie kupujecie samochód za 70 -90 tys i takie cebule?
#samochod #samochodziarze #motoryzacja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb7fa3a2a2c92000abcbecf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: według mnie samochód w dużym mieście to bardziej taki upierdliwy przedmiot bo mało się go używa, a trzeba o niego dbać, a jak jeszcze jakiś upierdliwy model to w ogóle, co innego w małych miejscowościach albo wsiach gdzie samochód to twoje nogi bez niego nie będziesz miał co jeść, a w dużym mieście to tylko problemy.
BezwzględnaFranca: > Myślę, że 95% ludzi robi identyczne.
@StanislawAniol Wykop jak zawsze ma swoje 95% gdy leasing w Polsce to prawie 28% prywatnych auto to raty,a dominuje LEASING,który co roku rośnie i to o 50% rok w rok. Aż zrobiłem sobie zrzut ekranu by pamiętać jak bardzo bezwartościowe tworzysz tezy. Przy okazji @KapitanPolska co przyklaskuje xD

@ciasteczkowy_otwur to samo myślę, wręcz buduje napięcie i stres. Zrobiłem test, zakupy samochodem i uberem.