Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gymski: i tu się pan myli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem taki save gdzie prawie wszystkich orków wytłukłem, nawet questów nie robiłem. Niestety coś zepsułem, a jak chciałem wrócić do gry to mi save już nie działał.
  • Odpowiedz
@korporacion Gothic powoduje u nas nostalgie i poczucie stabilizacji (znamy go praktycznie na pamiec, wiemy co gdzie jest). Starszym osobom wlasnie dlatego lepiej sie gra w niego niz w takoego wieska albo cyberpunka. Zeby nie bylo, sam to odczuwam.
  • Odpowiedz
@LechuZMechu: Ja chyba dojrzewam za szybko, bo 19 lat na karku i przestały mnie jarać gierki jakoś na początku gimnazjum ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeśli już do czegoś wracam to do Sacred, Sacrifice czy właśnie Gothica, choć wtedy nie gram, tylko odpalam coś z tego na YT.
  • Odpowiedz
@LechuZMechu: jest też duża społeczność w Polsce, nawet jeśli to głupawe przeróbki, to sporo tego powstaje, po tylu latach... Nie każda gra takie community ma. W tej chwili to już sam nie wiem, czy ta gra faktycznie jest TAK dobra, czy żeśmy się tak zbiorowo nakręcili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Gothic powoduje u nas nostalgie i poczucie stabilizacji (znamy go praktycznie na pamiec, wiemy co gdzie jest). Starszym osobom wlasnie dlatego lepiej sie gra w niego niz w takoego wieska albo cyberpunka. Zeby nie bylo, sam to odczuwam.

@LechuZMechu: nie w moim przypadku, pierwszy raz po Gothici sięgnąłem zaledwie kilka lat temu, to po prostu zajebiste, przemyślane gry
  • Odpowiedz
@korporacion: Twierdzisz, że takie na przykład asasyny to są gry z dobrą grafiką? #!$%@?, szczątkowa fizyka, wieczny clipping wszystkiego, #!$%@? jakiejś głupiej trawy dla zamyły, drzew i ludzi w miastach przy nadal #!$%@? wyglądającej wodzie, pustota, cienie dogrywające się na przypale, drewniane poruszanie się (#!$%@? jeszcze z prince of persia) i mimika okraszone co wersję nowymi assetami, które tam tłuką hurtowo na każdą epokę historyczną w której mogą upchnąć coraz to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@korporacion: Gothic tak mi skrzywił ocenę gier, że żaden inny RPG mi się później poza wieśkiem nie podobał, po prostu nie potrafię się przemóc, bo każdy tytuł porównuje do gry sprzed 20 lat xD
  • Odpowiedz