Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@binarny_pasek: Kiedy pracowałem w moim pierwszym januszeksie, jeden kretyn handlowiec "sprzedał" klientowi system. W specyfikacji miała to być mała pierdółka do zintegrowania z tego co mięliśmy w dwa tygodnie...

...handlowiec pokazywał mu działanie na sofcie dedykowanym dla innego klienta, przy którym robiliśmy od jakichś 4 miesięcy.

To chyba był jedyny raz jak #!$%@?łem kogoś w tamtej firmie (mimo, że byłem wtedy zwykłym szarym szeregowym klepaczem kodu).
@GaiusBaltar: niewiedza handlowców to tylko i wyłącznie wina braku organizacji w firmie. Olewa się takie rzeczy, ludzie są pozostawieni sami sobie. Jak czegoś się nie dowiesz na korytarzu albo w kuluarach to połowa istotnych informacji cię omija. Coś o tym wiem niestety. A potem płaku płaku bo handlowiec nie wiedział że ficzer a ma iść do klienta aa a ficzer b do klienta bb
@binarny_pasek: @mmaku89:
@sralpies: W tym przypadku koleś doskonale wiedział na czym to stawiamy i nawet z nim ustalaliśmy specyfikację, tylko "podkolorował" temat, bo by klienta nie przekonał do zakupu. Potem jeszcze parę podobnych akcji miał (tylko mniejszego kalibru), a na koniec firmę oszukał na sporą kasę tuż przed wylotką. ¯\_(ツ)_/¯