Wpis z mikrobloga

@Merc99: Tak mi się wydaje. Ze jeżeli będą mieli 1000 sztuk to pierwsze 1000 osób dostanie opcje zakupu. Jak ktoś zrezygnuje to dalej. Rzucam tą liczbę z kapelusza, ale w sumie ciekawe ile będą ich mieli.
@Merc99: to wychodzi na to, że jest gorzej niż myślimy, bo jeśli z oficjalnych partnerów tylko 3 sklepy umożliwiły sprzedaż na premierę to wychodzi na to, że termin marzec 2021 jak najbardziej realny
@wildesign: to jeżeli oni są partnerem, a nie otrzymali konsol na premierę to nie dziwne, że taki x-com mówi wprost, że konsole dopiero po nowym roku.

Coś czuję, że cena 6k przed świętami to będzie okazja...
@jasio325: Już się przyzwyczaiłem, że każdy sklep mnie w #!$%@? robi. MM wrzuca konsole z bezsensownymi dodatkami żeby więcej zarobić, ME usuwa mi koszyk z PS5, neonet każe płacić, zabiera pieniadze i anuluje zamówienie i teraz euro ma mnie w nosie...
@testaccount9432: @karolarz: Zadzwoniłem zapytać, ale niczego nowego się nie dowiedziałem. Po 25 listopada będą dzwonić do osób które jako pierwsze zapisały się na newsletter odnośnie konsoli, na pytanie dlaczego nie dostałem tego maila pomimo że zapisywałem się wcześniej konsultant nie potrafił odpowiedzieć.
@puotek: Pytałem, ale nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi, jedynie formułkę że będą dzwonić do tych osób które zapisały się w pierwszej kolejności. Czyli teoretycznie nie wyklucza, ale jak będzie naprawdę przekonamy się chyba dopiero 25 listopada.
@jasio325 ale mi #!$%@? płatność, dzisiaj pisali że tym którym anulowali w dniu dzisiejszym, a ja żadnego maila nawet nie dostałem oprócz potwierdzenia wczorajszego zamówienia
@puotek: Chodzi o zamówienie w Neonet? Jeśli nie dałeś rady zapłacić przy składaniu zamówienia to anulowane od razu z tego co wiem.
@baletny: Już się nawet nie nastawiam specjalnie, jak zadzwonią to wezmę, jak nie to poczekam nawet i do wiosny. Na PS4 jeszcze mam sporą kupkę wstydu do ogrania w międzyczasie.
@jasio325 no anulowane anulowane, ale Neonet pisał rano że kazdy komu DZISIAJ anulowali zamówienie będą mieć wcześniejszy dostęp. Czyli tym którzy przeszli przez płatność a i tak im cofnęli. Tak przynajmniej rozumiem
@puotek: Tutaj to już totalnie nic nie wiadomo, czy dadzą w jakiś sposób wcześniejszy dostęp do zakupu dla tych co anulowali im zamówienia, czy po prostu wyślą info na maila że o jakiejś godzinie rusza kolejna tura sprzedaży i znowu walcz z serwerem.