Wpis z mikrobloga

@Kejran: Chciałem tylko napisać, że ci kibicuję XD Oby to nie był jeden wielki fail. Sam się zastanawiam nad jakimś sportowym lub terenowym gruzem do 15k ale boję się wtopić kasę bo mam zerowe pojęcie o mechanice.
@Kejran: dzis jezdzilem sobie swoim okularkiem w211 i tak sobie myslalem o Tobie. Kurde żeby to sie udalo to może w210 - droższa sztuka (6-9 tys) moze nawet bedzie miec podłoge i progi, komfort super, silnik jakis v8 i jest petarda. Coś sie za bardzo zafiksował na te esklase, bez star diagnostica nic nie zrobisz, btw samym migomatem nie utrzyasz auta, airmatic Cię zje i masa #!$%@? elektorniki, przemyśl to.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miroslaw_anonowski: jako Daily w210 o wiele lepszy pomysł bo mniej awaryjny. Ale v8 do 10k to drugie tyle do włożenia w blache i mechanikę. Rok temu robiłem swojego i klapa bagażnika już się ruda kręci, szkoda gadać. Auta cudowne ale ta blacharka #!$%@? po całości
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kejran: powodzenia w takim razie :D jak weźmiesz benzynę to chyba mechanicznie nie będzie dramatu, ale najgorzej to zawieszenie. W każdym razie będę obserwować co tu się dzieje ( ͜͡ʖ ͡€)