Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czy uważacie, że możliwy jest związek takiej protestującej Julki z antymaseczkowcem Sebastianem?
Tak poważnie to jakiś czas temu poznałam chlopaka. Ja lvl28 on lvl29. Początek był spoko, mamy bardzo dużo wspólnego, gadamy na wiele różnych tematów. I wszystko było lux dopóki nie wjechał temat polityki. Ja wiedziałem, że on się tym interesuje ale kto zaczyna znajomośc od tematu polityki. Aż od jakiegoś miesiąca kiedy włączyliśmy ten temat...
I czar pryska :(
Facet jest totalnym prawicowcem, ciągle usprawiedliwia PiS, wszędzie widzi spiski, ustawki i prowokacje, a na każdy rzeczowy argument oczywiscie zaczyna opowiadac o tym jaki to Tusk był straszny. Smolensk to zamach itp.
Ja jestem raczej centrowa osobą, popierałam protesty skierowane na obronę kompromisu aborcyjnego, lubie czytac o polityce i sie nia troche interesuje, nienawidze PiSu i tego co zrobił z tym krajem i pierwszy raz w życiu zastanawiam się czy nie zakończyć znajomosci z powodu roznych upodoban politycznych czy po prostu sprobowac wylaczyc ten temat. Myslicie ze jestem wredna ze az tak to przezywam, czy moje watpliwosci sa uzasadnione?
#pytanie #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb6dd059e646f000a8aaee6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 81
  • Odpowiedz
centrysta prawdziwy: twój post wygląda jak prowo płatnego trolla a nie osoby centrowej xD
Myslać kategoriami skrajnymi, absolutami, jesteś osobą upolitycznioną a nie centrystą. Jesteś lordem sith a nie cywilem z naboo, który faktycznie jest centrystą.

Osoba centrowa nie pała nienawiścią a obecne protesty to nie obrona kompromisu. Ruch trybunału był zapalnikiem ale juz od dłuzszego czasu widac, że opozycja dała sie sprowokowac i wrzucila pełny wachlarz swojej agendy politycznej do
  • Odpowiedz
WalecznyWybraniec: @secondreality: dlaczego uwazasz ze to bejt? Kraj nigdy nie byl tak podzielony i ta kwestia jest serio problemem. Konfiguracja moze byc dowolna dziewczyna lewaczka facet prawak, albo dziewczyna prawaczka a facet lewak. Wiesz jak ciezko sie rozmawia na tematy nie wiem, gospodarcze czy o przyszlosci czy cokolwiek? Dlaczego mialabym bejtowac?

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

  • Odpowiedz
@Mindsphere: to jest fakt, kobieta powinna zalożyć rodzinę między 18, a 30 rokiem życia, a najlepiej między 20, a 25 bo wteyd jest najabrdziej atrakcyjna fizycznie i są małe szanse na niepowodzenie ciąży.
  • Odpowiedz
@Mindsphere: nie to jest kwintesencją mojej wypowiedzi. Podałem ci fakt, a ty twierdzisz, że to opinia. Nie, to nie jest opinia to fakt, poparty dowodami naukowymi. A to czy ty chcesz mieć dzieci czy nie to gówno mnie obchodzi xD
  • Odpowiedz