Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czy uważacie, że możliwy jest związek takiej protestującej Julki z antymaseczkowcem Sebastianem?
Tak poważnie to jakiś czas temu poznałam chlopaka. Ja lvl28 on lvl29. Początek był spoko, mamy bardzo dużo wspólnego, gadamy na wiele różnych tematów. I wszystko było lux dopóki nie wjechał temat polityki. Ja wiedziałem, że on się tym interesuje ale kto zaczyna znajomośc od tematu polityki. Aż od jakiegoś miesiąca kiedy włączyliśmy ten temat...
I czar pryska :(
Facet jest totalnym prawicowcem, ciągle usprawiedliwia PiS, wszędzie widzi spiski, ustawki i prowokacje, a na każdy rzeczowy argument oczywiscie zaczyna opowiadac o tym jaki to Tusk był straszny. Smolensk to zamach itp.
Ja jestem raczej centrowa osobą, popierałam protesty skierowane na obronę kompromisu aborcyjnego, lubie czytac o polityce i sie nia troche interesuje, nienawidze PiSu i tego co zrobił z tym krajem i pierwszy raz w życiu zastanawiam się czy nie zakończyć znajomosci z powodu roznych upodoban politycznych czy po prostu sprobowac wylaczyc ten temat. Myslicie ze jestem wredna ze az tak to przezywam, czy moje watpliwosci sa uzasadnione?
#pytanie #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb6dd059e646f000a8aaee6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 81
  • Odpowiedz
.....: Widzę, że jest tutaj dużo bezsensownych komentarzy, akurat ja coś mogę powiedzieć. Byłem w podobnym związku jak Ty, tylko po drugiej stronie barykady. Moja dziewczyna była osobą nie tyle co prawicową, ale uważała partię pis za mniejsze zło. Tak jak się domyślasz, z PO wszyscy powinni siedzieć, złodzieje i mordercy, jestem głupcem myśląc, że Smoleńsk to katastrofa z przypadku. Z racji, że jestem osobą nie tyle bezstronną, ale bliżej mi
  • Odpowiedz
ty się nie ciesz XD


@girlsjustwannahavefun: coś czuję, że wolałbym resztę życia samotnie walić konia, niż kiedykolwiek skorzystać z porady "bierz co dają".
aczkolwiek nigdy nie mówię "nigdy", jak i nigdy nie mówię "zawsze". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: otóż tym razem chodzi o inne oczekiwania. :D te nawet nie są dla mnie jakkolwiek przyjemne.


zrobilam dzis makijaz czlowieku xD czuje sie jak milion dolarow


właśnie zrobiłem kawę, laska. mam zwałę i czuję się jak gówno. :DD

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Najlepiej w kwestiach społecznych mieć poglądy centro-lewicowe, a w kwestiach gospodarczych prawicowe. Może po prostu zacznij interesować się gospodarką i zobaczysz, że prawicowcy też mają trochę racji. To, że koleś woli niskie podatki od rozdawnictwa nie oznacza od razu, że jest tym złym prawakiem, który tłucze kobiety i zapędza je do kuchni. Każde odchyły są niebezpieczne. Gdyby skrajna lewica wprowadziła swoje pomysły gospodarcze, to mielibyśmy teraz 1000+ na bombelki, 500+
  • Odpowiedz
chce sie dowiedziec o zwale


@girlsjustwannahavefun: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znów wstaję i po omacku dotykam ściany
Przechodzę poprzez pokój na wpół rozebrany
Gdy docieram do lustra to już połowa drogi
Nie pozbędę się przez dzień dzisiejszy uczucia trwogi
Patrzy na mnie twarz z lustra
Jej oczy niebieskie
Nie dają mi zapomnieć że ponoć jestem człowiekiem
Więc odchodzę od lustra i o tym nie pamiętam
Taki jestem
atteint - > chce sie dowiedziec o zwale

@girlsjustwannahavefun: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znó...
  • Odpowiedz
BiałyBaran: @stukacy: mam zdiagnozowana bezplodnosc, wiec generalnie potrzebuje partnera na zycie, a nie kandydata na tatusia czy meza. Nie chce slubu, o weselu nie wspominajac. Nie potrzebuje bankomatu bo prowadze firme i zarabiam lepiej niz faceci z ktorymi sie moge spotykac. Przestancie generalizowac bo na tym swiecie sa tez zaradne babki ktorych celem nie jest tylko dziecko i betabankomat pod jednym dachem, ale dobry wyglad, podroze, zdrowie i realizacja wlasnych
  • Odpowiedz