Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: Jaka pewność ze to on? Ostatnio była podobna sytuacja z typkiem który mial taka sama kurtkę co jakiś łepek który uderzył kobietę w brzuch na proteście. Wysłał się fala hejtu, chłopakowi grozili śmiercią a się okazało, ze to nie on. Masz jakieś dowody?


@Superhiper: O co ja tu prokuratorem jakimś jestem? Mam go znaleźć i #!$%@?ć mu palucha żeby sprawdzić dna? Czy co? Przekleiłem obrazek z fb z opisem
yyy, jak oznakowanych? Nie widziałem filmu, na którym byłoby widać, że wyciągają legitymację.


@Krupier: Mają opaski odblaskowe. Nie wiem, czy prawnie tyle wystarczy, to jest dla prawników do rozgryzania.
@Krupier: Mają opaski odblaskowe. Nie wiem, czy prawnie tyle wystarczy, to jest dla prawników do rozgryzania.


@Zeugma: A to policjant nieumundurowany, nie musi legitymacji pokazać? Z tego co słyszałem to musi. Ja rozumiem, że jak muszą obezwładnić jakiegoś koksa, to nie bawią się w przesadne dyskusje, ale tutaj koksów nie widziałem. Widziałem natomiast typów, którzy wyglądali jak zamaskowani bandyci, którzy lali ludzi pałami teleskopowymi.