Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaopaK: Sporą część fotek nie tylko z tamtych rejonów ale i nawet Polski wygląda w necie lepiej bo ma tone HDR. Jak przeglądam nawet swoje obrobione fotki to myślę sobie o jeju jak tam zajebiście a potem widzę nieprzerobione :D
Przydałby się okulary z jestem/Photoshopem by świat wyglądał lepiej. Faktycznie niektóre miejsca tego nie potrzebują ale niektórym by się przydało :]
@Niebadzlosiem: Tak, wiem, że HDR ma tutaj znaczenie, ale bardziej mam na myśli fakt, że tam bardziej szanuje się wspólne dobro publiczne - nie ma graffitti na ścianach, nie ma porozrzucanych śmieci po trawnikach i lasach, parki są o wiele bardziej estetyczne i wkomponowane w naturę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaopaK: Pogadam z kumplem optykiem czy oczu nie zepsują ale w sumie na chwilę toi na słońce można spojrzeć :D
@NaopaK: No kopalnym jak kurczaki. Rozumiem jak jest duża nudna ściana zwykłego budynki/garażu i artysta nie graficiarz zrobi tam MURAL nie grafitti to wygląda zajebiście. Obczaj sobie tama w Czorsztynie mural 3d byłem i robilo wrażenie