Wpis z mikrobloga

Jak zrobić by moje ps3 miało dźwięk w monitorze z głośnikami? specjalnie kupiłem monitor z głośnikami by mieć dźwięk a mam gówno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W necie pełno bzdur, każdy temat to milion możliwości i kłótni a ja nie mam siły tego czytać ;/

W menu mam głos ale po uruchomieniu gry zapada cisza :/

mam takie wejścia w monitorze HDMI, D-Sub (VGA), DVI-D, USB 2.0 typ A, USB 2.0 typ B, wyjście audio (minijack 3,5 mm).

#ps3 #playstation #playstation3 #monitory #glosniki #komputery
  • 35
no i więcej niż jeden głośnik nie podepnę? ;/


@Lesrley: i tak musisz miec cos co ma w sobie jakis wzmacniacz, np glosnik bluetooth, wiec zalezy do czego podlaczysz to

w kablu co pokazales masz w czerwonym i bialym sygnal audio, do tego kup przejsciowke z chinch na maly jack i bedziesz mogl podpiac do glosnikow, wzmacniacza, glosnika bt itd
@Lesrley: jeżeli podłączenie jest tylko przez kabel HDMI to miałem podobny problem nie działały słuchawki podłączone pod wyjście mini jack w monitorze i tez w menu był normalnie dźwięk, wyłączał się po odpaleniu gry. u mnie pomogło przestawienie w ustawieniach konsoli, ustawienia=>ustawienia dzwieku=> i teraz w tym podmenu masz Odtwarzanie dzwieku przez kilka wejść bierzesz na wył, wchodzisz w ustawienie wyjścia audio=>HDMI=>Reczne=> i tam mam zaznaczone Linear PCM 2 kan 44.1