Wpis z mikrobloga

Mam kilka dobrych wiadomości i jedną dużą złą.

stonks - niedługo wydaje 10 odcinek mojej serii z pierwszej części budowy tramwaju na Nowy Dwór i Muchobór.
Naumiałem się into DaVinci, więc odświeżyłem to i owo i dodałem wodotrysków.
Dodatkowo zacząłem pracę nad małymi assetami miejskim takimi jak przystanki, ekrany elektroniczne, ogrodzenia i inne takie duperele. Głównie wrocławskie ale część assetów ma charakter uniwersalny więc będą dwie paczki.

niestonks - na kolejne części wroclawskylines trzeba będzie czekać bardzo, bardzo długo, podejrzewam, że dłużej niż to wyszło z tej koronawirusowej przerwy. A to dlatego, że mój komputer postanowił się #!$%@?ć i przywracając system do stanu początkowego postanowił mi windows zachować wszystko ale nie lokalne pliki zapisów gry (damned paradox, czemu zapisy gry są w appdata, które system nie traktuje jako pliki osobiste (°° )
W efekcie czego cofamy się do odcinka drugiego gdzie robiłem Psie Pole. Ewentualnie 4-5, bo miałem gdzieś na wykopie wrzucony zapis, więc może trochę pracy się uratuje.

Morał z tego taki: Róbcie więcej backupów, w chmurze i lokalnie i jeszcze w paru innych miejscach. Ja co grę zapisywałem osobny save i widać nie pomogło. A nie zapisywałem w chmurzę, bo chmura steama coś mi psuła w grze ale to było rok temu.

#citiesskylines
#wroclawskylines
SwidraVytra - Mam kilka dobrych wiadomości i jedną dużą złą.

stonks - niedługo wyd...

źródło: comment_1605814145f3WjwGSydb52ac1VVG7meh.jpg

Pobierz
  • 5