Wpis z mikrobloga

Jakie telefony komórkowe są dla Was najładniejsze, i dlaczego? Jak powinien wyglądać ładny smartfon? :)
#telefony #smartfon #technologia #iphone #samsung #huawei #xiaomi #oppo #asus #lg #sony #toshiba #telefon

Dla mnie osobiście najładniejsze są chińskie telefony jak Huawei czy Xiaomi ze względu na ich świecącą obudowę. Zawsze chciałem taki mieć, ale szkoda tylko, że wygląd nie idzie w parze z tym, czego bym od telefonu oczekiwał. Na drugim miejscu przemawiają do mnie telefony z ,,żywym" kolorem (np. iPhony).
Nigdy do mnie nie przemawiały telefony matowe, aczkolwiek podejrzewam, że to zależy od modelu.
  • 4
@Xing77: 1 miejsce dla mnie niezmiennie od lat Motorola Aura, a dodatkowo to nokie serii 7, np. 7260, nokia 8800, motka razr v3. Pewnie coś tam jeszcze się znajdzie, ale jedynie Motorola Aura na mnie wywarła takie wrażenie, że uważam ją za najpiekniejszy telefon.

Dlaczego? Wystarczy ją zobaczyć na żywo. A zresztą, na zdjęciach też daje dobre wrażenie. Telefon powstał w 2008 i do tej pory wygląda obłędnie. W momencie premiery