Wpis z mikrobloga

w sensie, że jeżeli chcesz zorganizować romantyczny wieczór ze swoim chłopakiem to nikt nie będzie Ci robić z tego powodu problemów.


@Paula_pi: A co to jest gdzieś jakiś zakaz żeby dwóch mężczyzn nie mogło razem zjeść kolacji? Jestem hetero ale często mi się zdarzało wyskoczyć we dwóch z kolegą do restauracji cos zjeść, napić się i nikt nie robił problemów. No chyba że takich dwóch jegomościów zacznie się obmacywać lub
  • Odpowiedz
czyli jak pójdę z ziomkiem na pizzę, to z automatu jestem gejem? Jak oni to sprawdzaja czy dwóch facetów jest w związku?

@ziemniag: nie wierzę xD nikt nie będzie o tym myślał, różnica jest taka że jak pocałujesz ziomka to nikt nie powinien robić problemów, a gdy klientowi z sąsiedniego stolika będzie ten widok bardzo nieodpowiadał to zostanie wyproszony czy coś
  • Odpowiedz
@ziemniag: a to cos w tym dziwnego? Obstawiam, ze w wielu miejscach ktos z gosci a moze nawet z obsługi doczepilby sie gdyby dwoch gejów zaczelo sie obsciskiwac przy stoliku
  • Odpowiedz
w sensie, że jeżeli chcesz zorganizować romantyczny wieczór ze swoim chłopakiem to nikt nie będzie Ci robić z tego powodu problemów.


@Paula_pi: A w innych restauracjach dostaje się kopa w dupę od kelnera czy batem przez plecy?
  • Odpowiedz
@Paula_pi:
1. byłem kiedyś w restauracji bez takiego znaczka z żoną. Nikt nie zapytał czy to moja żona, czy się ruchamy, ani nawet czy coś nas łączy. Kelner podszedł, podał kartę, potem przyjął zamówienie i je podał. Potem przyjął kasę i pożegnał.
2. Byłem kiedyś w restauracji bez takiego znaczka z kolegą. Nikt nie pytał czy to mój partner, czy się ruchamy, ani nawet czy nas coś łączy. Kelner podszedł,
  • Odpowiedz
@ziemniag: Jeżeli ja byłbym w tej restauracji i śmiałbym się w niebogłosy widząc dwóch gejów na randce to ta restauracja przestałaby być przyjazna dla tych środowisk bo doznaliby tam załamania nerwowego i ich płatek śniegu by stopniał
  • Odpowiedz