Wpis z mikrobloga

@LZBNZ: ooo piona, mam ten sam ekspres i jest gitówa. Poprzednio miałem Krupsa z rurką do kartonu i nie idzie tego domyć nigdy. A to rachu ciachu codziennie do zmywary i czyściutko :)
  • Odpowiedz
@LZBNZ: Nie tyle moje, ale ekspresy Jura czy Nivona to jest wyższa półka niż Philips czy DeLonghi - i to jest fakt niezaprzeczalny. Wszystko jednakże ma swoją cenę. Nivona z serii 7xx kosztuje ok. 2000zł a seria 8xx ok. 3000zł i robi dwie mleczne kawy naraz.
  • Odpowiedz
@maciek30_pl: A jak już puścisz zmywarkę i wpadnie kolega to się kawy z mlekiem nie napije czy zapraszasz na jutro? Bo wiesz - wężyk jest zawsze przy ekspresie.
  • Odpowiedz
@jack_: Wężyk jest myty parą - ale tylko wewnętrzna jego część. Jak rozumiem wkładasz go do kartonu z mlekiem, czyli wężyk z zewnątrz też jest oblepiony mlekiem które kiśnie. Przecierasz za każdym razem wężyk z zewnątrz czy wkładasz taki do nowego kartonu z mlekiem?
  • Odpowiedz
@wizu: tak btw to mleko UHT (to najpopularniejsze obecnie) nawet nie kiśnie, tylko się po prostu psuje, bo nie ma w nim bakterii odpowiedzialnych za kwaszenie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@mazloo pyszna swojska czekoladka :D

Nie myślałem że wywołam takie oburzenie i niezadowolenie bo nie używam z-------h wężyków śmierdzących z grzybem hehe
@jack_
  • Odpowiedz
@LZBNZ: też naczytałem się na wykopie jaki to philips lattego to jest bardziew i... dobrze że nie posłuchałem tych ekspertów. od tygodnia mam LatteGo 5400 i jest zajebisty a ten pojemnik to jest po prostu bajka. rurki oczywiście też są fajne ale ten pojemnik naprawdę daje radę. czy jest głośny? tak, jest ale przecież nie serwuję kawy dla całego bloku więc nie widze problemu
  • Odpowiedz