Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@jack_ to mój prywatny ekspres bo jestem na home office. Kupiłem go bo poprzedni z wezykiem ciężko mi się myło. Ten wężyk trudno umyć w środku, z czasem brzydko po prostu pachniał i aż odechciewalo się kawy z mlekiem pić. A tutaj umyje sobie to jak kubek zwykły i gitara. System lattego go coś idealnego.
  • Odpowiedz
@LZBNZ: Wężyk myje się sam. Nivona ma po zrobieniu choć jednej kawy mlecznej procedurę czyszczenia układu mlecznego gorącą wodą i parą. Wciskam wężyk w tacę, przycisk i idę sobie pić kawusię.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jack_ tutaj też jest opcja szybkiego czyszczenia. Gorąca woda i para zalewa szczelinke którą płynie mleko do góry i wylew spieniający. Dzięki temu mogę wsadzić cały kubek z mlekiem do lodówki. Ale jak skończy się mleko i nie chce go już dolewać to rozkładam cały kubek i go opłukuje i myje jak normalny kubek płynem do naczyń. Dużo bardziej higieniczne i proste
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jack_ jest funkcja że nie muszę myć pojemnika. Klikam po prostu opcje "quick clean" po zrobieniu kawy i system mleczny sam się czyści. Woda wpada w kratkę na dole po zabraniu szklanki. Kubek z resztą mleka biorę i chowam sobie do lodówki.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@jack_ sprawdź sobie jak działa system lattego. Dlatego go kupiłem bo poprzednie ekspresy z wężykami i z pojemnikami na mleko mnie #!$%@?ły, a teraz czuję ogromną wygodę w użytkowaniu no i brak tego zapachu ze #!$%@? wężyka po mleku przepłukanego tylko wodą a nie umytego
  • Odpowiedz
@LZBNZ: Wężyk jest myty gorącą wodą oraz parą. Nie wiem czy wiesz ale woda paruje w 100 stopniach Celsjusza.
Ile uzyskujesz temperatury w kranie? Pojemnika na mleko nikt nie używa bo jak w tym przypadku trzeba go myć.
Mleko kiśnie z czasem a przepłukanie QuickClean to tak jakby to polać z węża ogrodowego.
Bierzesz kartonik z lodówki, robisz kawę i odkładasz z powrotem. Sprzęt czyści się sam.

#!$%@? smak to masz właśnie z tego pojemnika co stoi nieszczelnie zamknięty, obok szynki wędzonej czy podwawelskiej,
jack_ - @LZBNZ: Wężyk jest myty gorącą wodą oraz parą. Nie wiem czy wiesz ale woda pa...
  • Odpowiedz
@jack_: ja #!$%@? co ty się tak go #!$%@?łeś z tym lattego? Kupił sobie? Jest zadowolony? To na #!$%@? drążysz temat i przekonujesz na siłę że jakaś #!$%@? nivona ze #!$%@? wężykiem jest lepsza? Jak ci #!$%@? w lodoówce to mam protipa dla ciebie, wyjeb wszystko, umyj lodówkę a żarcie trzymaj w pojemnikach. Ja jakoś odkładam kubeczek lattego do lodówki i wiesz co? Kawa nie #!$%@? mi szynką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie wiem czy wiesz ale woda paruje w 100 stopniach Celsjusza.

Ile uzyskujesz temperatury w kranie?


@jack_: Ja #!$%@? no dramat XD to wszystkie naczynia parujesz bo Ci woda z kranu z płynem tego nie umyje? Argumenty tak z dupy że aż się
  • Odpowiedz
@nadsztygar: Wężyk dostałem gratis drugi w komplecie i po ponad 2 latach nie wymaga zmiany.
Ekspres sam puszcza parę na cały układ mleczny - dlatego jest zawsze czysty i nie wali skisniętym mlekiem po tygodniu używania, bo ktoś nie domył pojemnika na mleko. Opłukanie to nie mycie.
Nieszczelne mleko w lodówce przejdzie wszystkim. Jak lubisz smak smażonego sera w mleku to twoja sprawa - widziałem dziwniejsze upodobania.
Po prostu nie
  • Odpowiedz