Wpis z mikrobloga

@Rapidos
Prawda jest taka, że siła PiS-u wynika w dużej mierze ze słabości opozycji. Rząd dostarcza nieustannie powodów do kręcenia Małysza i punktowania, a oni nie potrafią odpowiednio tego wykorzystać. Mam wrażenie, że dużo bardziej starają się w tym temacie zwykli internauci...
@lekkonieobecny: Waga wykorzystywania wpływów w prokuraturze dla celów biznesowych jest dla mnie nieporównywalnie większa, niż waga nieetyczności w nagrywaniu lobbysty przez biznesmena i dotyka mnie jako obywatela Polski bezpośrednio. Naprawdę muszę to tłumaczyć? xD

- Czarnecki nagrał Hofmana, nie zachował się w porządku, ja bym tak nie zrobił, ale pokrzywdzony może czuć się tutaj tylko Hofman z kolegą.
vs.
- Na nagraniu słychać jak Hofman proponuje Czarneckiemu zatrudnienie gościa, dzięki któremu
@marv0oo: Giertych od dłuższego czasu trzyma się w gronie towarzyskim z Michałem Kamińskim i Radkiem Sikorskim. Moja teoria jest taka, że rigcz z tego trzeciego, obytego w świecie, emanował na pozostałą dwójkę tak długo, aż sami poszli po rozum do głowy.
Oczywiście kiedy dasz im dłużej mówić w kwestiach światopoglądowych, dalej będzie wychodzić z nich motzna konserwa, jednak to i tak ogromny progres względem tego, co było.