Wpis z mikrobloga

@Velocity123: No i mam nadzieję, że wyciągnąłeś wnioski z tego, że nie pomawia się ludzi bez dowodów? Ciesz się, że skończyło się to tylko miesięcznym banem, a nie sprawa w sądzie, którego jakbym Ci wytoczył to mam 120% wygranej, a Ty płacisz pieniądze na PCK. Żeby to mi było ostatni raz.
@Rafatus69: Człowieku weź ty przestań sądami straszyć. Obecnie, podobno to ty masz wyrok w postaci prac społecznych. Pójdziesz do sądu i powiesz wysoki sądzie ktoś napisał, że PRAWDOPODOBNIE byłem pod wpływem alkoholu/narkotyków oraz załączył nagranie które miało to potwierdzić. Prokurator wtedy zażąda z miejsca minimum 5 lat i pół miliona grzywny. Weź ty czasami pomyśl co wychodzi z tego twojego przepitego i przećpanego mitomańskiego łba. To już nawet nie jest śmieszne
Informacje mam od pato użytkownika @Rafatus69
Ty serio taki głupi jesteś i nie pamiętasz co kiedy i gdzie mówiłeś? Czy może akcja z panią kurator zabolała i starasz się utrzymać ze to nieprawda. Gubisz się człowieku we własnej mitomani. Jakim to trzeba być dzbanem żeby tak się wyjaśniać własnymi wypowiedziami
Pobierz
źródło: comment_1605695325RQfZtIo6uId8vab4gWQP5e.jpg