Wpis z mikrobloga

@yeradd:
CP2077 - Jezu, jaka ta gra jest pusta, chodzi się tylko i można co najwyżej drzwi otworzyć, NPCe stoją jak słupy soli, patrzcie jaka nuda.

Star Citizen - Pokaże wam jak się fajnie drzwi otwierają do stateczku, zobaczcie jaka animacja fajna! O, tu pan ludzik stoi, ładnie pana wymodelowali.

( ͡° ͜ʖ ͡°)
@yeradd Przecież Wonziu po każdej grze AAA jedzie jak po szmacie, niezależnie czy słusznie czy nie. Często wmawia sobie jakiś wyimaginowany problem i będzie o nim wspominał co 5 minut przez następne 40 godzin gry.

Z drugiej strony gra sobie w te early accesy czy inne Star Citizeny i zachwala pod niebiosa jakiś element nie zważając na masę inych problemów.

Ogólnie trzeba do materiałów Ojca pochodzić z dużym dystansem, bo spójrzmy prawdzie
@Jarzyna: no ale oczywiście masz rację, tylko że problem pojawia się jak zaczyna się odnosić wrażenie, że wonziowi absolutnie nic się nie podoba oprócz Star Citizena. I oczywiście może, ale to po prostu jest takie wspominanie, że kiedyś było lepiej i fajniej. A teraz to się po prostu śmieję z podejścia wonzia do nowych gierek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jarzyna: Dobra może się źle się wyraziłem. Chodzi mi dokładniej o jakieś duże tytuły AAA, których już po prostu Wonziu zupełnie nie lubi (i znowu: oprócz Star Citizena). A i nie musisz tak bronić, ja też lubię oglądać ogólnie Wonzia i lubię oglądać jak gra w te wszystkie indie kupy. Wyśmiewam jego reakcję na nowe gierki wysokobudżetowe gdzie wszystko jest równane z błotem i porównywane do Star Citizena, który jest na
@Another_One: Jak coś ja absolutnie nie mówię, że te Cyberpunk będzie cudowną grą pozbawioną wad i, że na przykład nie okaże się niespełniająca oczekiwań. Ale no jak ktoś już ocenia całą grę po paru minutach chodzenia postacią po mieście na starych konsolach no to chyba jest jeszcze za wczesnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zagrajmy, ocenimy i potem będziemy mogli jechać po tej grze jeśli będzie słaba.
@yeradd: Mimo, że uwielbiałem oglądać Wonzia, tak teraz muszę przyznać że strasznie zdziadział i narzeka na wszystko. Nie da się tego oglądać, jak tylko słychać co chwilę że wszystko jest złe i #!$%@?, nieważne co. Kompletnie #!$%@?ło mnie, jak zaczął narzekać że w grze RPG na kilkadziesiąt godzin chodzi się i rozmawia z npctami, oraz że są same fedexy mimo, że nie wiemy praktycznie nic o questach ¯\_(ツ)_/¯