Wpis z mikrobloga

@AlKaczone: Jeżeli wyciąganie wniosków na podstawie obserwacji i podobnych przykładów uważasz za #!$%@?ą mentalność, to nie dziwi mnie czemu Polacy są uważani za idiotów i roboli. Jeśli myślisz, że giełda nie zareaguje na negatywne recenzje użytkowników i portali, bo poczują ducha patriotyzmu to... Przykro mi. Ubi od Watch Dogs też tak myślał przy premierze. ;) Tylko w słynnej piosence sprawdzają się słowa "Wolę polskie gówno w polu, niż fiołki w
  • Odpowiedz
@Mieszkopol: niestety już od roku mam przeczycie, że to #!$%@?, a bardzo bym chciał się mylić ( ͡° ʖ̯ ͡°) W czasie tej prezentacji wyłapałem pewnie z 4 bugi

Nie do końca jednak rozumiem cieszenia się z tego, że gra może okazać się klapą, jaki macie w tym zysk? Durną satysfakcję?
  • Odpowiedz
@Mieszkopol: no nie, bo wynika z tego że nabijacie się z ludzi który cieszyli się z tej gry, poważne w #!$%@?, poziom 3, może 4 szkoły podstawówki, bo "kolega upad i se ryj rozwalił hehe"
  • Odpowiedz
@iErdo: Też się cieszyłem z gry, kupiłem kolekcjonerkę za tam 800 czy 900zł. Gdy przełożyli premiere i pokazali drewniany gameplay trzeba było cofać zamówienie i prosić o zwrot kasy.
  • Odpowiedz
@performance_artist: nic nie poradzę na to, że jesteś ułomny intelektualnie i nie potrafisz zrozumieć prostego przekazu... to własnie ty dorabiasz jakąś ideologię, że bronię POLSKIEGO producenta... zwróciłem tylko uwagę, na januszowy mental jakiegoś typa, jak widać, nie jest on jedyny ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AlKaczone: Typowa polska mentalność, czyli coś jest ewidentnie #!$%@? i nie umknie publice, ale jako że to dzieło polskie to mam udawać, że git i wcale nie będzie przypału. Określ się bo robisz fikołki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najpierw stwierdziłeś, że mam mentalność Polaka bo 10 wyjdą jaja na giełdzie. Potem stwierdziłeś, że mam znowu mentalność Polaka bo używam mózgu i zdolności logicznych, aby wyciągnąć proste
  • Odpowiedz