Wpis z mikrobloga

Ale ta gra będzie słaba, z każdym nowym materiałem gorzej to wygląda. A skoro przełożyli premierę mając złoty status gry (gra w tłoczni, płyty się robią) to jest to znak iż będzie to zła gra.
  • Odpowiedz
@Mieszkopol: wykopki się jak zwykle zesraly bo coś tam krzywi wygląda :D a jak się okaże że średnia ocen po premierze 90% to będzie duma narodowa i tylko kwik z piwnic XD
  • Odpowiedz
@AlKaczone: Jeżeli gra wygląda słabiej niż taki Deus Ex Rozłam ludzkości z 2016, to co mam powiedzieć? xD Jeżeli ktoś lubi jak producent mu ładuje solidne d---o i mówi tak ma być, to proszę Cię bardzo, ale ja podziekuje. Tu będzie powtórka historii jak z No man sky. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheOneEyedKing: nie chodzi o grę, tylko o twoją z-----ą mentalność... :) to będzie piękny dzień, bo POLAKI się w--------ą i swój głupi ryj rozwalą xD

Kto ja jestem? Polak mały

Mały, zawistny i podły.

Jaki znak mój? Krwawe gały.

Oto wznoszę
  • Odpowiedz
@AlKaczone: o czym ty piszesz? on ma rację, jak na gierkę tworzoną prawie 10 lat i przekładaną z 5 razy, to trochę nie teges to wygląda
zamiast zrobić to jak rockstar i raz na rok wypuścić jakiś krótki trailer, to woleli pompować bańkę, zatrudnić popularnego aktora, wypuścić czapki, skarpetki i obudowy do konsol z motywem z gry, a okaże się że ten ich rozbudowany świat to będzie jak w wiedźminie
  • Odpowiedz