Wpis z mikrobloga

@ziumbalapl: Mam kolegę z mojej okolicy, który jest Polakiem, a jednak jest całkiem ciemny (z wyglądu ^^) po prostu jego ojciec musiał zjeść niezłego kebaba przed jego poczęciem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DodatnieUjemny: Walenie konia do tego co było, dla poprawy samopoczucia. To samo jest z motywem homoseksualizmu - PATRZCIE LUDZIE, GDZIEŚ TAM PENALIZOWALI, A U NAS NIE. No i ch**, obecnie jesteśmy Iranem Europy. Liczy się teraźniejszość, a nie czesanie Sośnierza do przeszłości.
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Ostatnio jakiś wykopek z oburzeniem grzmiał, że pary mieszane w lewackich social media to zawsze czarny mężczyzna i biała kobieta. Jak ja żałuję, że nie zapisałem nicka tego gagatka xD
  • Odpowiedz
@Neubert: nie pan krzyś zacznie zastepowac slowa nacechowane ksenofobicznie i rasistowsko nazwami owoców, np.:

Facebook wraz z rządem zachęcają mnie do szczepień grafiką z truskaweczkami. Wiedzą jak mnie podejść!
  • Odpowiedz
Tyle ze ta grafika nie odnosi się jedynie do polski. A na świecie biali stanowią mniejszość. Do takiego USA na przykład, z którego pewnie pochodził autor obrazka, pokazuje przekrój tamtejszego spoleczenstwa. I oczywiście polityczna poprawność.
  • Odpowiedz