Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kobiety, jak idziecie z kimś do łózka to skąd macie pewność, że nie ucieknie, bo tylko o to mu chodziło? Wielu z nich do dobrzy aktorzy. Ja chyba nigdy nie będę w związku bo po prostu boję się, że nie dość, że tak będzie to jeszcze taki prymityw będzie sie chwalił kumplom jak to mu sie udaje "z dupami". I nic nie dają rady, żeby poczekać, miałam taki przypadek, że taki ktoś moze czekac parę miesięcy i jedyne czego chce to mieć koleżankę od macanek .#zwiazki #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb385aab34ca7000a1a8033
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 15
DiabelskaPani: > Kobiety, jak idziecie z kimś do łózka to skąd macie pewność, że nie ucieknie, bo tylko o to mu chodziło?

Jak mężczyzna szybko naciska na seks no to wiadomo, że chodzi mu tylko o seks.
Mam na to bardzo dobry sposób, idę z facetem do łóżka po jakimś miesiącu znajomości. Nie mam pojęcia ile Ty masz lat ale ja mam 31 - w przedziale wiekowym w którym mnie interesują
AnalogowaBarmanka:

Kobiety, jak idziecie z kimś do łózka to skąd macie pewność, że nie ucieknie, bo tylko o to mu chodziło?

Tego nie zgadniesz. Jak nie zaczekasz przynajmniej trochę to się nie dowiesz o co mu chodzi.

I nic nie dają rady, żeby poczekać, miałam taki przypadek, że taki ktoś moze czekac parę miesięcy i jedyne czego chce to mieć koleżankę od macanek

To są tacy, czy może nie potrafiliście dobrze
ZepsutyGrabarz: > I ja jestem z tego sposobu baaardzo zadowolona bo odsiewam sobie facetów, którym zlezy tylko na seksie, a raczej oni sami siebie odsiewają.
Zapamiętaj sobie jedno, jak mężczyźnie na Tobie zależy i ma odrobię oleju w głowie to zrozumie, że chcesz zaczekać z seksem i zaczeka ten miesiąc czy dwa. Ale też nie oczekuj od mężczyzny, że będzie czekać 4,5,6 czy 7 miesięcy i ja ich rozumiem bo to