Wpis z mikrobloga

Wasze największe żenaduwy jakie odwaliliście w życiu? Zobaczymy kto bardziej #!$%@?ł :)

W podstawówce gdzie nikt mnie nie lubił i nie chciał rodzice kazali iść mi na bal przebierańców. Wszyscy przebrali się za pirata, power rangers itp ja przebrałem się za więźnia i miałem taką kule u nogi zrobioną z taśmy i papieru i #!$%@?łem z tekstem, No co? Musiałem uciec z więzienia żeby do was trafić ale sie udało. Wszyscy cisneli nawet nauczyciele :)

W pracy chciałem ogarnąć #socialskill jak robiłem w Markecie. I jacyś ludzie dopytywali o Batony z Edycji Limitowanej, a to były te zagraniczne smaki Marsów i Snickersów po 9 ziko. A ja taki dumny z pasją odpowiadałem, że u nas drogo bo import cło a w takim Łolmarcie w USA to kosztuje grosze. Normiki zrobiły mine żenady i poszli :)

W pracy na kuchni szef mnie przedrzeźniał jak sypałem przyprawy do potraw i udawał paralityka niedorozwoja i robił miny :) Poskarżyłem sie w domu matce a ona, że mam mu zwrócic uwage bo co za różnica jak sypie skoro smaku to nie zmieni. Ja ledwo wydukałem to pod nosem, nikt mnie nie słyszał i zostałem wyśmiany :)

#przegryw #stulejacontent #pracbaza #zenada #zalesie #truestory
  • 1