Wpis z mikrobloga

Cześć Miraski! Doradźcie mi co robić. Jestem po testach Rondo Ruut AL1 i CF2 i w sumie napaliłam się na ten karbon. Co sądzicie o obu opcjach? Warto dopłacać do karbonu ponad 3k? Jakie są sensowne alternatywy?
#gravel #rower
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawszą ofertą jest np Planet X Tempest:


@Mr_Trabalski: Tak, znam. Wygląda nieźle, ale nie wiadomo gdzie klepią te ramy. Decathlon bardzo chwali się tą współpracą z Deddacciai w produkcji ram no i dają na nią dożywotnią gwarancję. Odnośnie dostępności w Polsce to ta partia nie będzie sprzedawana u nas, ale można kupić na tej stronie którą podałem wyżej a niżej promo film dot. ramy i firmy która je robi.
dybligliniaczek - > Ciekawszą ofertą jest np Planet X Tempest:

@Mr_Trabalski: Tak,...
  • Odpowiedz
@uysy: No ja Ci wierze i nie kwestionuje tego :) Widziałem już dużo rowerów zbudowanych na tej ramie przez prywatnych użytkowników więc śmiem twierdzić, że to legitny set. Tak samo ten widelec, który od nich kupiłem. Jakość wykonania bardzo elegancka.
  • Odpowiedz
daj znać, nie planuje nic zmieniać, z czystej ciekawości pytam :).

Daj znać jak ogarniesz wszystko bo sam myśle nad taką przesiadką właśnie.


@Mr_Trabalski: @uysy: dam znać, ale to pewnie ze 2-3 miesiące zanim wszystko ogarnę. Co do różnicy pomiędzy flyxii 803 a carbonda 696 to słyszałem że właśnie widelcem się różnią tylko - reszta 1:1 to to samo. No, oprócz ceny - carbonda wyjdzie jakieś 2500, flyxii
  • Odpowiedz
@uysy: na niekorzyść carbondy, która dorzuca stery i sztywne osie - więc bym się nie zdziwił gdyby były wliczone w wagę końcową. No ale cholera w sumie wie :)

PS. flyxii fr-801 to Romet NYK jakby ktoś szukał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nioncia: Jak szukasz czegoś na lata to Rondo i wszystko ze stajni 7anna będzie słabym wyborem. Części zamiennych nie mają nawet do bieżących modeli a co dopiero do starszych. Obsługa pozakupowa również u nich kuleje.
  • Odpowiedz
@uysy: @Mr_Trabalski: dzisiaj zamówiłem, ale wziąłem inną ramę (801 to Romet NYK, 803/696 to Kross Esker 7.0 [i dużo podobnych]) - wziąłem FR-802, czyli z m.in. Bombtrack Hoox Ext-C 2019-2020.
  • Odpowiedz
@Mr_Trabalski: przerzucam graty z Author Ronin SL 2019, a więc hydrauliczny Sram APEX 1x11. 45-60 dni roboczych ma iść, więc w sam raz na wiosnę będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Somie Fog Cutter.


@Mr_Trabalski: podobny do Trek 520 z bodajże zeszłego roku.
  • Odpowiedz
@Mr_Trabalski: ano, i to sporo. Ja jestem w dolnej granicy a i tak mostek skróciłem i sztycę bez offsetu wrzuciłem. Było OK po tych zabiegach, przejechałem m.in. W1200 w tym roku, ale chcę szerszą oponę wrzucić ;)
  • Odpowiedz