Wpis z mikrobloga

Czy "Zmierzch Bogów" to dodatek modułowy (taki, że stanowi integralną część gry i w zasadzie nie idzie odróżnić co jest grą, a co dodatkiem - jak było w "Nocy Kruka" albo dodatkach do Wiedźmina 3) czy też to osobna mniejsza gra osadzona w tym samym świecie z tymi samymi bohaterami?

Pytam bo nie wiem bo zaczynam Gothic 3 i nie wiem czy opłaci mi się jeszcze instalować Zmierz Bogów już teraz (i czy w ogóle)

#gothic #gothic3
  • 9
@Pink_Floyd: ZB jest poza oficjalnym kanonem. Ogólnie zrobiłeś tyle rzeczy w trójce dla innych i się poświęciłeś, a w dodatku już na wstępie te same osoby dają ci jakieś gównoquesty byś coś zbierał itd. udowodnił swoją wartość i oddanie sprawie mimo, że w poprzedniej części zabijałeś armie orków oblegające miasta XD. Ogólnie to questy z dupy, dialog i z dupy, fabuła w ogóle się nie trzyma. Gothic 3 był jaki był,
@Ovis_aries: Tak masz racje, akurat jak to pisałem to sobie wyobrażałem zamek koło Vengardu gdzie sami to czyścimy, a potem i tak mają nas za śmiecia i robimy jakieś pierdoły by na nowo zasłużyć.