Wpis z mikrobloga

Chodziłem kiedyś do gminnej szkoły podstawowej w Oławie (dla ludzi ze wsi), kiedyś to był jakiś radziecki budynek i obok był Tartak. Upadła komuna. Zrobili szkole, tartak sprywatyzowano. Tartak upadł w 2014 jak wszytko w tym #!$%@? mieście. I zamieszkali tam menele. A było ich w szczytowym momencie 16. Były pisane petycje żeby coś zrobić, bo się rodzice o dzieci bali. Ale sprawa z czasem ucichła. Zarosło że prawie nie widać. Kiedyś jak przeskakiwaliśmy przez płot od strony tartaku żeby iść do sklepu. To zobaczyliśmy martwe zwierzęta, krew, wózek dziecięcy z lalką, strzykawki. Tacy trochę przestraszeni szliśmy przez te chaszcze. Aż mojego kolegę złapał jeden za nogę. Leżał w tych chaszczach ten menel w sensie. Kolega zaczął się szarpać. My jego żeby go wyrwać. I się okazało że nie ma oka. No i się udało. Ale #!$%@? traumę mam do dziś. W Oławie żyje sporo meneli. Ale tego pierwszy raz wtedy widziałem. To był 2018 także może już nie żyje. #patologiazewsi #patologiazmiasta #patologia #olawa ##!$%@? #menel #polskaszkola #szkola
  • 4