Wpis z mikrobloga

@FloweryTaste: wykop to nie jest jakieś jednolite ciało, ludzie są tutaj różni i nie wszyscy to programiści 15k. A nawet jeśli ktoś zarabia dużo, to niekoniecznie musi chcieć wydawać 2-3k na dwa sprzęty, które są dla siebie zamiennikami poza kilkoma szczegółami jakby miał korzystać wyłącznie czy w dużej mierze z jednego i zamiast tego woli wybrać jeden, ale dla niego lepszy
@FloweryTaste: Stać mnie też zarówno na posiadanie 2 telefonów iPhone + Android i co z tego?

No ja przy poprzedniej generacji miałem taki zamiar kupić PS4 Pro + One X. Kupiłem Pro i skończyło się na tym, że miałem na nią więcej gier niż czasu wolnego na ich przejście i o dokupieniu Xboxa zapomniałem xD
@bzam: plucie jadem to jedno, ale internet do tego służy żeby wymieniać się opiniami, dyskutować itd. i to właśnie ma miejsce między innymi tutaj. Tylko niestety najgłośniejsze są te opinie najbardziej skrajne i najbardziej widoczne są takie osoby jak skna czy stinky
@FloweryTaste: trzeba być jebnięty i nie mieć własnego życia aby kupować obie konsole i może jeszcze do tego PC za 15k tylko po to aby zagrać w jedną gierkę. Ludzie kupują konsolę aby mieć maszynkę do grania tak jak kupujesz jedną pralkę a nie #!$%@? dwie.