Wpis z mikrobloga

Witam, ponawiam pytanie:

Jak tam sprawa wrzucenia Lu ze Stop Bzdurom pod tramwaj? Świadkowie już znalezieni? Nagrania już się pojawiły? Kłamstwa Zarządu Transportu Miejskiego już wyjaśnione?

Bo wiecie, głupio by było, gdyby Lu zrobił/zrobiła (sorry, nie wiem jaka to osoba, naprawdę) z siebie przerażoną ofiarę prawicowego terroryzmu, opisał/opisała swoją traumę, Stop Bzdurom zebrało 200 tysięcy, a potem by się okazało, że to wszystko nieprawda.
#stopbzdurom #bekazlewactwa #lgbt #neuropa #pytanie #lustopbzdurom
SuicideLeopard - Witam, ponawiam pytanie:

Jak tam sprawa wrzucenia Lu ze Stop Bzdu...

źródło: comment_1605515931v5EEN112ahd8FPRiegrwmQ.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

próbujesz wmówić, że wołałem gdziekolwiek, co jest nieprawdą.


@MarcinBachleda: no, dokładnie dlatego przyleciał po sekundzie jak napisałem do ciebie o tym że on nie potrafi nawet odpisać, postarajcie się chociaż trochę bo wygląda to żałośnie

typ ma konto 12 lat tutaj i 40k akcji.


@SuicideLeopard: uuu ktoś nie wstydzi się swojego konta i nie zakłada co rok nowego, straszne xD
  • Odpowiedz
mam inną, nieco prostszą teorię.

to nie teoria, to wymówka wymyślona na prędko ale bardzo słaba

Komentuj dalej, generuj ruch, niech wpis mu się pnie w gorących xD


@MarcinBachleda: a co mnie obchodzi czy to będzie w gorących czy nie, zresztą nadal nie napisał co zrobił w tym kierunku poza żebraniem o atencję
  • Odpowiedz
@MarcinBachleda: podana wersja kłóci się z tym co wynika z postów więc trudno żebym w to uwierzył ¯\_(ツ)_/¯
jakiś skan zawiadomienia, albo coś w tym stylu sam bym wykopał a tak to zwykłe żebranie o atencje
  • Odpowiedz
@crest: żebra o atencje oraz kłamie, ale widać to wystarcza żeby niektórym zaimponować, a nawet żeby go bronić i zarzucać jego przewinienia innym ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Tego za spam jeszcze nie zgłaszałem.

Jeśli op jest tak ciekawy odpowiedzi, to niech pisze bezpośrednio do zainteresowanych, a nie na mikro, gdzie i tak mu nikt nie odpowie i robi tylko spam
  • Odpowiedz