Wpis z mikrobloga

Witam, ponawiam pytanie:

Jak tam sprawa wrzucenia Lu ze Stop Bzdurom pod tramwaj? Świadkowie już znalezieni? Nagrania już się pojawiły? Kłamstwa Zarządu Transportu Miejskiego już wyjaśnione?

Bo wiecie, głupio by było, gdyby Lu zrobił/zrobiła (sorry, nie wiem jaka to osoba, naprawdę) z siebie przerażoną ofiarę prawicowego terroryzmu, opisał/opisała swoją traumę, Stop Bzdurom zebrało 200 tysięcy, a potem by się okazało, że to wszystko nieprawda.
#stopbzdurom #bekazlewactwa #lgbt #neuropa #pytanie #lustopbzdurom
SuicideLeopard - Witam, ponawiam pytanie:

Jak tam sprawa wrzucenia Lu ze Stop Bzdu...

źródło: comment_1605515931v5EEN112ahd8FPRiegrwmQ.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@crest: trzeba to by złożyć zawiadomienie, albo cokolwiek co realnie wpłynie na wyjaśnienie wałka, ale jak widać to za dużo i OP uznał że lepszą opcją będzie kłamanie na portalu ze śmiesznymi obrazkami
  • Odpowiedz
@Deska_o0 OP słusznie założył, że chce wyjaśnienia i żadnych nie dostał, poza atakami ad persona. To ona/on/ono nie wiem jakiego zaimka mam używać, miał/a/o złożyć zawiadomienie. ()ale fikołek fajny, taki na lewackim poziomie.
  • Odpowiedz
@Deska_o0 zrobiłeś już coś w tym temacie czy jak zwykle liczysz na atencje na portalu ze śmiesznymi obrazkami

A ty jak czegoś nie wiesz to np. tworzysz nową definicję jakiegoś słowa (np. płeć i tworzysz w swojej definicji 59 różnych płci które mogą się zmieniać z sekundy na sekundę? Czy wolisz kogoś zapytać, żeby się dowiedzieć, że są dwie płcie?). Gość normalnie pyta od dawna, a nikt z kolegów i koleżanek
  • Odpowiedz
@uriel_ck: a ty zawsze wymyślasz sobie brednie na które oczekujesz że ktoś odpowie czy czasami zdarzy ci się napisać coś z sensem?

np. płeć i tworzysz w swojej definicji 59 różnych płci które mogą się zmieniać z sekundy na sekundę?

podziel się linkiem chętnie się pośmieje
  • Odpowiedz
@Deska_o0 a nie słyszałeś że istnieje coś takiego jak płeć niebinarna? Margot ma coś takiego. Dlatego jest lesbijka z penisem która jest z lesbijka z cipką i lesbijka bez penisa ale ta trzecia utożsamia się jako facet. O więcej płci niż dwie też pewnie nie słyszałeś?
  • Odpowiedz