Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 46
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:02, Poniedziałek, 16 listopada 2020. Imieniny: Gertrudy, Edmunda, Marii. Słońce podniesie się dziś o 07:18. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 8 godzin i 26 minut, w zenicie znajdzie się o 11:31 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:44. Ciemna noc zapadnie o 17:09, ale gwiazd można wypatrywać od 16:25.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień dobry. 07:02:0...
  • 18
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo
Dzień dobry! Po weekendzie więc czas do pracy wrócić przy poniedziałku i tak się toczy.
Ładne niebo dzisiaj czyste więc znowu obserwowałem i szukałem Saturna z Jowiszem i niestety po włączeniu, najlepszej aplikacji Google sky map, okazało się że są po 2 stronie
Dzień dobry po weekendzie, wczoraj ładna słoneczna pogoda było więc korzystałem ile się dało i pojechał z znajomym na jego działkę i przy okazji ponaprawialiśmy kilka rzeczy. A dziś od rana powrót do smutnej zdalnej rzeczywistości i oceniania 0 lub 1. Trzymajcie się i pysznej kawy, miłego dnia.

@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @mobutu2 @nivenerr @keisezrG @omi-omi i reszta
@micke: @algus @buczubuczu @bolorollo @wynalazek_one @Wejszlo @wyinwidualizowany @Dziesion @Dioddy @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @AllGoesWrong @omi-omi @TomTailor100 @slabehaslo @shitty_support @Pjotsze @PoczciwyChlop @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @Syskiev

Dzień dobry, rozpoczynam liczęnie tygodni do końca roku:)
Uwaga--jest ich więcej niż tych do powrotu @wynalazek_one do rodziny:)

Kto rano wstaje ten Słonko zalicza - 6:45 pokazała niebo w ogniu i pozytywnie nastroiła na ten dzień.
Z górki Wam życzę, z kawa bądź herbata w łapce.
Dobrze,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @omi-omi @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo
@Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu

Witajcie. Poniedziałek zaskakująco leniwy i powyżej oczekiwań. Miała być baciara po łydki, miało padać, miało być zimno. A póki co jest ok, nawet koparke mi dali na dokopke. I błoto jakoś takie mało grząskie, żyć nie umierać.

Ktoś tutaj z osobników na czacie pytał
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo

no dzien dobry ja stalem sobie obejrzalem sensacie xx wieku ojca mateusza i teraz siedze sobie wczoraj pogralem troche jeny ale spac mi sie chcialo 3 godziny drzemki wczorej mialem no i teraz siedze sobie i pogram w cos no i milego dnia dla was i tak dalej dobra narazie

Cześć Wszystkim, udanego popołudnia, spokojnego wieczoru.

Dzisiaj przed 7 tuż nad horyzontem wisiała piękna, ogromna, krwisto-czerwona kula ognia. Wspaniały widok, aż na chwilę przystanąłem zanim wszedłem po bułki do sklepu. Polecam jutro wyjść wcześniej i naładować się energią na resztę dnia. Ja jak tak sobie stałem, to pomyślałem o tych wszystkich ludach egipskich i innych, które do słońca oddawały cześć. Mając codziennie taki widok wschodu słońca na tle pustyni, bez żadnego sztucznego