Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asfalt6: jak cię stać to dlaczego nie.

Miałem architekta i powiem tak.
Po projekcie nie zadzwonił tak polroku żeby się zapytać czy wszystko jest ok.

To teraz pytanie skąd on ma wiedzieć czy dobrze zaprojektował?
  • Odpowiedz
@asfalt6: jak się ma kasę, a nie ma pomysłu, to warto z takiej pomocy skorzystać. Może się nawet tu na mirko znajdzie jakiś student, który ma i tak lepsza wizję niż Ty, bo siedzi w temacie i ma ciekawe pomysły... I pomoże za kod do pyszne.pl albo innego przysłowiowego browarka
  • Odpowiedz
@asfalt6: Wyposażenie z marketów to w 90% gówno. Cena=jakość. Robiłem całe mieszkanie i zacząłem od marketu, na szczęście poza panelami i farbami wykończyłem już dobrymi materiałami. Na błędach się człowiek uczy.
  • Odpowiedz
@asfalt6: Ja sam ale mam różowa z jakimś zmysłem. Ogólnie moda aktualna z instagrama, od szelogowskiej itp. Miałem dużo czasu bo urządzałem i mieszkałem od razu. Internet fora itp. I np zamiast brodzika z pcv wybrałem z konglomeratu. Super wybór. Meble od stolarza albo Ikea. Pozostałe zmęczy ze sklepów z armatura kafelkami itp.
  • Odpowiedz
@asfalt6: normalnie w marketach. W salonie też możesz kupić gówno. Kiedyś kupiłem płytki w salonie. Wymiar miały mieć 600mm jedne były 602, drugie 598. Reklamacji nie uwzględniono, bo jest u nich tolerancja do 2 mm. Tylko czemu kurła w obie strony. W takiej Castoramie to bym spokojnie to oddał, a tu musiałem się z tym bujać i kombinować na ścianie
  • Odpowiedz
@asfalt6 Ja gresy i panele brałem w markecie, u rodziców zawsze takie były grane też i żyły latami. Generalnie większość tego typu materiałów brałem z casto/zielonego obi bo mam pod ręką, farby, tynki, listwy. Wyrko i materac mam z Ikei, jedna komodę z Ikei, narożnik na zamówienie, kuchnia od stolarza, krzesła z jyska a resztę mebli zrobiłem sam. Drzwi wewnętrzne mam z Castoramy za 120/sztuka w promocji, otwierają się, zamykają, zaskakująco dobrze
  • Odpowiedz
@asfalt6: wszystko zależy od budżetu. Generalnie najlepiej zainwestować w podstawę, którą się rzadziej zmienia, czyli podłogi, stolarka, łazienka i kuchnia(choć kuchnia z ikei też jest spoko). Jak chcesz to się odezwij, skończyłam archi wnętrz i siedzę w temacie ;)
  • Odpowiedz
@asfalt6: moim zdaniem niektore marketowe materiały są spoko jak na przykład kleje, płytki ale np farbę czy płyty już w normalnej lokalnej hurtowni budowlanej brałem, jak dobrze zagadasz to nie wyjdzie drożej a jednak jakość moim zdaniem pewniejsza
  • Odpowiedz