Wpis z mikrobloga

Te dofinansowanie artystow powinno was - polaczkow nauczyc raz na zawsze, ze ani wielkie zbiorki typu hot16 ani wielkie narodowe kupowanie chryzantem ani wielkie wspieranie restauratorow i kazde inne wszelkie ruchy pomocnicze innych branz nie ma sensu, bo i tak na koncu zawsze okazuje sie to jednym wielkim ruchaniem was. Pozdro. #zalesie
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ediz4

U nas podobnie tylko nie mówi się tego przy kamerach. A b----l mamy większy. Przykłady?

W ciągu mniej niż 24 h A często mniej niż 8 h: zamkniecie restauracji, sklepów meblowych, cmentarzy (tu lepiej bo 48h przed mówili że nie zamkna) 9 miesięcy bez prawa pozwalającego dawać mandaty za brak maseczek, brak wytycznych i szkoleń dla naùczycieli

Pierdy bo Ci nie pasują? XD ale nie można mówić prawdy i oskarżać
  • Odpowiedz
Pierdy bo Ci nie pasują? XD ale nie można mówić prawdy i oskarżać premiera o kłamstwo i łamanie prawa chociaż dowody są czarno na białym:-)


@KakaowyTaboret: Pierdy bo to pierdy. Kogo obchodzi od kogo kupuje MZ towar jeśli towar jest ok. Od kiedy legalny handel bronia jest przestępstwem. Jprdl w sumie po co ja Ci to piszę - wszak Ty jesteś populista.

U nas podobnie tylko nie mówi się tego
  • Odpowiedz
@ediz4

Towar nie jest ok. Ani maseczki ani respiratory A mieli inne możliwości kupna. Respiratory dostarczone na czas jak rozumiem? I mnie obchodzi skąd ministerstwo kupuje sprzęt zwłaszcza jeśli kupuje od znajomego który nagle sprzedaje maseczki choć uczy jeździć na nartach xDDD oczywiście przypadkiem jest znajomym ministra i ma deficytowy towar w dobrej cenie który spełnia wymagania norm.

Nie mam nic do handlarzy bronią i sam z d--y wymysliles że to przestępstwo. Za to przestępstwem jest niewywiazywanie się z umów na miliony złotych co handlarz zrobił:-)
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: I dlatego go zwrócili i wystąpili o wymianę lub zwrot kasy. Z czym masz problem?

Respiratory dostarczone na czas jak rozumiem? I mnie obchodzi skąd ministerstwo kupuje sprzęt zwłaszcza jeśli kupuje od znajomego który nagle sprzedaje maseczki choć uczy jeździć na nartach xDDD oczywiście przypadkiem jest znajomym ministra i ma deficytowy towar w dobrej cenie który spełnia wymagania norm.....

No tak bo dziesiatki jak nie setki firm w obie pandemii zmieniło lub rozszerzyło profil działalności - na stos. A jak ktoś kogoś zna to zamknąć profilaktycznie....

Nie mam nic do handlarzy bronią i sam z d--y wymysliles że to przestępstwo. Za to przestępstwem jest niewywiazywanie się z umów na miliony złotych co
  • Odpowiedz
Pryznasz w koncu, ze Morawiecki złamał prawo, obostrzenai w tym kraju wprowadzane są z wyprzedzeniem mniejszym niz 24 h, a Owsiak nie jest wlascicielem sprzętu? Dostałes całą listę linków które to potwierdzają? Jak tak to odpowiem na Twoje pytania :-)

I dlatego go zwrócili i wystąpili o wymianę lub zwrot kasy. Z czym masz problem?


Zamiast kupic go przez UE i posiadać to wydali moją kasę na goscia kompletnie nie z branży i nie dostali respiratoró na czas i nie wszystko co zamowili. Tak jakbys kupil mikser bez mieszadel

"wykonawca
  • Odpowiedz