Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
HALO WYKOPKI
#studia zdalne to gówno jak wiadomo
już drugi dzień jak klikam w link z webexa do zajęć totalnie nic mi się nie ładuje, nie chce włączyć tej #!$%@? strony (wszystko inne działa, netflixy dupixy i cała reszta wszystko chodzi tylko to gówno webex coś odwala)
no już więcej nieobecności nie zniese
POMOCY JAK TO NAPRAWIĆ BO JUŻ NIE MAM POMYSŁU I SIĘ TYLKO FRUSTRUJE I CHCE MI SIĘ WYĆ
#studbaza #zdalnenauczanie #informatyka #ratunku #niewiemjaktootagowac
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ly000: sprawdzałam wszystkie przeglądarki, kilka specjalnie pobrałam, nawet jakieś wtyczki pousuwałam i dalej nic :/
jedynie kiedy cokolwiek ruszyło to na pakiecie internetu w telefonie, ale to połączyło na 5 minut a potem zgubiłam zasięg bo mieszkam na zadupiu o i tyle, tylko #!$%@? został
@gfgfgfa: Jakiego masz dostawcę internetu? @iThink: Ogólnie to każdy meeting webexa jest hostowany po stronie Cisco. Gdyby to było jakieś ustawienie po stronie uczelni to zapewne wyrzuciłoby jakiś komunikat.
AVG VPN, masz za darmo 7 dni, jak sie darmowy pakiet skończy to odinstalować i zainstalować drugi raz to sie resetuje licznik i znowu 7 dni za darmo
mejl poszedł, ale pewnie i tak zignorują dlatego szukałam sama rozwiązania

@gfgfgfa: ja pisałam w tym roku do helpdeska uczelni.
Napisałam 20.09.
Dostałam odpowiedź 15.10 "Powinno działać w okolicach 21.10, prosze sprawdzić" XDDDD