Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 24
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:03, Niedziela, 15 listopada 2020. Imieniny: Alberta, Leopolda. Słońce podniesie się dziś o 07:16. Będzie oświecało nas 8 godzin i 29 minut, w zenicie znajdzie się o 11:31 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:46. Ciemna noc zapadnie o 17:10, ale gwiazd można wypatrywać od 16:26.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @wynalazek_one @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo

Witajcie. Leniwe niedzielne przedpołudnie. Dzień wczorajszy intensywny - kupiona druga identyczna szafa (nawet kosztowała tyle samo), przywieziona zu hause, skręcona wraz z teściem (poszło dzięki niemu dużo, dużo szybciej), dwie stare paździerzanki już zniesione na taras na dole (czyt. Przygotowane do wyrzucenia na gabaryty). Także pokój - magazyn już coraz bliższy wykończenia go ostatecznie (w środę powiesiłem już żyłkę i zasłonkę oddzielającą część użyteczną od graciarni). A dzięki nowszym szafom wygląda to wszystko estetyczniej (Ikea robi ładne meble, choć nie są one jakieś pancerne, jeśli idzie o wytrzymałość na wielokrotne rozkładanie i składanie), miejsca też będzie więcej, może w końcu będzie się tam dało jakoś sensowniej ruszyć, a nie uprawiać slalom.

Dodatkowo, na wieczōr zrobiłem coś szalonego, kupiłem dsj4 i zacząłem skakać. Jezu, jaki ja jestem słaby w te klocki XD xd
Każda większa skocznia jak hs50 powoduje u
  • Odpowiedz
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @BuddyBud @Czarnoksieznik_z_Angmaru @Dddkop @demoniczna_purchawka @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Velixowski @Wejszlo  @wynalazek_one @zawodowi3c @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @TullamoreD @unizony_czlonek @slabehaslo
@Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu

Kolejny kryzys związkowy za nami. Ostatnio coraz częściej się kłócimy. Niebieski jest typem człowieka niereformowalnego, czy raczej kogoś, komu się ciężko zreformować xD I o ile jak w siedzieliśmy w Polkowicach to był bardziej zaangażowany, tak w Poznaniu przestał się starać, robić cokolwiek w domu. No bo ja siedzę - a nie, teraz już nie siedzę. Ja wychodzę do pracy, teraz to niebieski siedzi więcej w domu z racji HO. A i tak to ja musiałam zajmować się w domu wszystkim. Nie ma tak. U mnie w domu ojciec robi więcej niż on -
  • Odpowiedz
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo

no dzien dobry ja msze obejrzal z kolezankq ladne zdjecia powysylal sobie i teraz siedze sobie i po psa musze is bo na dworzu zostal i wczoraj piec
Hansim33 - @micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @JurgenVanBe...
  • Odpowiedz
@omi-omi: nie marudź. Bycie samem jest do d--y, a dociera się człowiek całe życie... Albo raczej ściera.

Dzień dobry w Nd. Piękne Słońce, spacer w galopie za mną bo mam weekendowy maraton szkolny przed kompem.
radości Kochani, bo przypominam - martwienie się nic nie daje.

Tak się wczoraj pilnie uczyłam że nie zauważyłam przez okno że pali się w domu obok i ludzi ewakuują. Sąsiadka przyszła i zastanawiała się czy nas też z domu wywalą na
  • Odpowiedz
Lepiej późno niż wcale :p
Dzień ciężki od rana małe marudy męczą
Zmiana wody w akwarium nie cierpię tego bleee to raczej zajęcie dla płci przeciwnej :) mąż wracaj rybery to twoja działałka
Męczarnia przy lekcjach z 1-kiem ,też tak macie że się produkujecie a dziecko ma nas w nosie ?
I nareszcie mogłam się wyżyć w ogródku opitolilam wielką leszczynę (@°°@)
A teraz kaaaawa!!!
  • Odpowiedz