Wpis z mikrobloga

@tolep: ale Pietrzak chyba nie dostał, bo nie ma go na liście. Gdyby dostał choć złotówkę, byłby to większy skandal, niż dowolna inna pozycja z listy.
  • Odpowiedz
@tolep: nie wiem, usiłowałem szukać, ale nic nie znalazłem. Wydaje mi się, że formalnie on już jest emerytem i jedynie celebryci w internetach, w każdym razie z "twórczości", która mogłaby choć formalnie usprawiedliwiać taką daninę to on ma obecnie dokładne i okrągłe zero (a biorąc pod uwagę poziom tego, co produkował mniej więcej od upadku PRLu, to nawet bardzo, bardzo BARDZO mocno poniżej zera).
  • Odpowiedz
@tolep: To jest do podziału na wszystkich członków zespołu czy tylko wokalistów? Bo generalnie zespoły muzyczne składają się z co najmniej kilkanaście osób (osoby grające na instrumentach, wokaliści , menadżerowie, technicy, kierowcy itd.). Wątpię żeby te pieniądze dla Golców to miałyby być tylko na tych dwóch typków, co nie zmienia faktu że sam pomysł dotowania artystów (w kontekście priorytetu) jest skrajnie idiotyczny i nietrafiony.
  • Odpowiedz
jak ktoś zarabia dwie banie rocznie to albo musi mieć odłożony hajs, albo zainwestowany w jakieś rzeczy które można upłynnić albo niech się teraz #!$%@? i zdycha, a nie #!$%@? żyje za moje pieniądze z powodu katastrofy losowej


@tolep: przecież oni jeszcze płaczą, że im wyliczył ZUS 400zł emerytury i jak oni mają za to utrzymać trzy mieszkania i ranczo za 3 bańki
  • Odpowiedz
@renegatt: No tylko Janda prowadzi dwa teatry które w tym roku przyniosły znacznie większe straty, ma to udokumentowane a więc ta kasa to nie jest w żadnym stopniu zysk czy kasa na #!$%@? jak to tutaj niektórzy widzą
  • Odpowiedz
Gliński musiał robić risercz. Pytanie było proste „kogo z polskich muzyków najbardziej ostatnio się nie lubi”. Odpowiedź Fogla, który jest na bieżąco z memami była prosta. Braci p*****c i króla polskiego regge. No i dofinansował...
  • Odpowiedz
wydaje mi sie, ze te pieniadze zostaly rozdane grajkom, bo grajki maja poparcie wsrod ludzi z malych miast i wiosek. Dzieki tym pieniadzom takie bayer full bedzie namawiac ludzi do glosowania na pis.


@Harven: Krystyna Janda ma zapewne spore popracie wśród ludzi z miast i też bedzie namawiac do głosowania na PiS, bo dostała 2 mln, co nie byczq? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tolep: A najlepsze ze stare dziady nawet gdy juz zobacza ze PiS to najwieksza gangrena jaka spotkala polska ziemie od czasu "wyzwolenia" przez Stalina to i tak powiedza "nie ma na kogo glosowac" i w rezultacie w 2023 na trzecia kadencje PiS znowu zostanie wybrany xD
  • Odpowiedz