Wpis z mikrobloga

@tolep: fajne tylko końcówka zawistnej szuij xD
Cieszenie się że ktoś też będzie miał gorzej xD jprd. Doskonały przykład jak spierdilic dobry kawałek tekstu.

Powinni w takim razie każdemu w Polsce upierdilic rękę to typ by był zadowolony xD bo "sąsiadowi będzie gorzej." Dopóki się nie zmieni mentalność to będziecie #!$%@? (ja też w sumie bo tu mieszkam)
  • Odpowiedz
@yourblood: Ci niektorzy to 95%. Sami napinacze a na ch*ju sie znają. Ludzie myślą, ze pisowiec siedzi i daje kase wg uznania jak jakiś cesarz. A wysokosc dotacji wynika z różnicy obrotów w porównywanych miesiącach 2019 i 2020
  • Odpowiedz
końcówka zawistnej szuij xD


@herejon: przynasz że mocno złagodzona przez fakt, że cwelebryci dostaną hajs podatników. Nikt nie wypominał braciom #!$%@? hajsu zgarnianego za śpiewanie na wiejskich festynach.
  • Odpowiedz
@tolep przecież to jest jakiś gruby wałek. Te wszystkie dotacje powinny być wcześniej jakoś nagłaśniane, a nie nagle pół kraju dowiaduje się, że garstka wybrańców, która nie rzadko zarabia na tantiemach i płytach nagle dostaje po pół banki dotacji, które na jakiej zasadzie są wyliczane?
Ktoś wróżył z fusów, że no przez ostatnie kilka lat twoj zespół zarobił tyle i tyle więc średnia na rok wyjdzie Ci pół miliona, a co tam.
  • Odpowiedz
@Asmo: Zasady były jasne, wcześniej znane i tak dalej. Miało byc obiektywnie i było obiektywnie, Nikt nie może zarzucić pisowi tego jednego - że przyznał to po uważaniu.

Tak samo było z tarczą.

Trzeba też dodac na plus że lista beneficjentów została uczciwie opublikowana.
  • Odpowiedz
@tolep: dawali to brali, niektórzy mieli honor i nie wzięli. Ale to wszystko nie był ich pomysł tylko kogo innego :) więc teraz skupianie się na nich to głupota xD to tak jakbyś się #!$%@? na rybę która jest zepsuta a nie na sprzedawcę który Ci ja sprzedał xD
  • Odpowiedz
@tolep: > Trzeba też dodac na plus że lista beneficjentów została uczciwie opublikowana.
No tak, ale mimo wszystko, jeślin przedsiębiorcy dostają z tarczy czasem jakieś groszę, a tutaj leci gruba kasa to ciężko się nie dziwić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tolep: xd co to jest 30 mln w państwie 38 mln ludzi a z tej ustawy o 100% się wycofali i miała być wszystkim którzy mają kontakt z covidami a nie wszystkimi i mają dać 100% dla tych którzy będą przeznaczeni wyłącznie do opieki nad covidami z czym się zgadzam bo ja dla mnie byłoby ciężko pracować w maseczce samej a co dopiero w pełnym kombinezonie.
  • Odpowiedz