Wpis z mikrobloga

G2NK: BUILD KUSZNIK CZĘŚĆ 8 [Zadania na farmie, Dexter, prychacz, zostaje najemnikiem]

Kontynuując zadania na farmie pogadałem z Cipherem o zielu. Żeby zrobić dla niego trzy zadania trzeba je wykonać w odpowiedniej kolejności. Najpierw oddajemu mu 10 łodyg ziela, potem gadamy z Darem i mówimy Cipherowi, że to Dar ukradł paczkę. Mamy już wykonane dwa zadania, na koniec oddajemy paczkę ziela zabraną z magazynu w Khorinis i mamy komplet.
W gospodzie oddałem zadanie dla Jarvisa, pobiłem wszystkich oprócz Bullko. Bullko pobiję dopiero po zostaniu najemnikiem żeby dostać wszystkie gulasze od Thekli. Można dostać ich 5, ale trzeba zrobić to w odpowiedniej kolejności. Po zostaniu najemnikiem prosimy o gulasz, bijemy Bullko i dostajemy drugi. Trzeci dostajemy po przyniesieniu paczki od Sagitty. Jak zapytamy o gulasz przed zostaniem najemnikiem to przepada nam jeden gulasz. Gdy dostaniemy pierwszy gulasz jako nagrodę za pobicie Bullko to również ten "pierwszy" przepada. Dlatego Bullko zajmę się gdy już zostanę najemnikiem, na razie omijam go żeby sie z nim nie bić.
Poszedłem w końcu do Lee, wysłał mnie do Torlofa żebym podjął się próby. Wybralem pozbycie się strażników na farmie Bengara. Aha, byłem jeszcze u Marii i oddałem jej ten talerz co mieli strażnicy w mieście.
Poprosiłem Corda o pomoc w dołączeniu do najemników. Kazał mi iść do Dextera i zapytać o Patricka w zamian za zrobienie za mnie próby. Ale z racji, że chce zrobić dwa zadania na raz to najpierw sam poszedłem zająć się tymi strażnikami, a później dostarczyłem Cordowi informacje o Patricku.
Przed pójściem na farmę Bengara byłem jeszcze zabić trolle będące za myśliwym Gromem. Byłem też u Dragomira nauczyć się kuszy do 34%. Gdy tylko była okazja to w międzyczasie spałem i modliłem się u Innosa, w sumie +3 siły. Kierując się na farme Bengara trafiłem na namiot bandytów, w którym trzymali Elvricha. Nie oddawajcie mu listu Lucii zanim pójdzie do miasta bo wtedy się buguje i nie chce do niego iść. Wykopałem skarb Grega niedaleko namiotu. Na farmie Bengara pozbyłem się strazników i wykopałem drugi skarb.
Wyczyściłem teren w okolicach przełęczy, wykopałem ostatni skarb przy wodospadach, porozmawiałem z Gaanem i zabiłem "prychacza". Walka, taktyka na smoczego zębacza: LINK
Wracając w stronę farmy Onara poszedłem do obozu Dextera. Zapytałem o Patricka i od razu ich wybiłem. Trochę musiałem pokombinować żeby udało się ich wszystkich zabić bez straty expa. Zjadłem zębate ziele i użyłem deszczu ognia, za którymś razem się udało. Jeszcze musiałem rzucić niepamięć na tego jełopa Grega bo mnie gonił za ten deszcz ognia. Zabiłem pełzacze w tej jaskini za kratami i wróciłem na farmę.
Wszystkie zadania dla najemników zrobiłem więc zostałem już najemnikiem.

Jak widać napisane krócej niż zwykle, pomieszane i trochę odwal, ale nie ma sensu pisać jakoś szczegółowo bo i tak wszyscy tutaj kojarzą miejsca w grze i nie muszę się rozpisywać jak przemieszaczam się z punktu A do punktu B. A gdyby ktoś nie wiedział to można zapytać.
Możliwe, że jeszcze dzisiaj będzie kolejna część z ostatnimi czystkami i podsumowaniem I rozdziału.

Poprzednia część: https://www.wykop.pl/wpis/53510955/g2nk-build-kusznik-czesc-7-bandyci-i-farma-onara-k/
Wszystkie części na tagu: #gothickusznik

#gothickusznik #gothic #gothic2 #gothic2nk
kRpt - G2NK: BUILD KUSZNIK CZĘŚĆ 8 [Zadania na farmie, Dexter, prychacz, zostaje naje...

źródło: comment_1605383270N9Mtqmi7maULJ0xq4WLPSy.jpg

Pobierz
  • 11