Wpis z mikrobloga

@Gumaa:

Główny problem z Wojną Idei to nie jego bojowniczość, bo nie jest bojowniczy, tylko a) budowanie image'u centrysty, a w praktyce wg standardów zachodnioeuropejskich jest mocno prawicowy, b) słaby research, tzn. nie wiem czy widziałem (kiedy jeszcze to śledziłem), żeby wniósł jakieś źródło, którego nie mógłby wnieść licealista na dyskusji w klasie. A skoro tak, to to marnowanie czasu i energii, bo nikt się od tego zbytnio nie rozwinie. To
@Gumaa

Wolałbym jednak zobaczyć, jak odnosicie się do takich prawdziwych.


Proszę bardzo - https://www.wykop.pl/link/5797945

Link do wczorajszego znaleziska, dodanego przez @wojna_idei, w którym opowiada o Marszu Niepodległości.

Czy Żymon podjął chociaż rękawice i odpowiedział na zadane mu pytania, na temat tego steku bzdur, przekłamań i półprawd, które przekazuje swoim widzom?

W żadnym wypadku.
@lakukaracza_ Twój obrazek jest trochę z dupy. W sporach politycznych/społecznych rzadko kiedy da się wskazać kto ma "rację", bo ona zawsze jest po środku. Gdyby to było takie proste to nikt by nie protestował. Dlatego też nikt nie wychodzi na ulicę kwestionując wynik sumy dwóch jedynek.
@Jade w pełni się zgadzam. Tylko że w przypadku sporów społecznych nie da się wskazać rozwiązania które będzie "prawidłowe", można jedynie szukać kompromisu, a ten z założenia jest rozwiązaniem znajdującym się gdzieś po środku. To, że Ty masz jakiś pogląd na dany temat nie sprawia że każdy ma tak myśleć.