Wpis z mikrobloga

Nadszedł czas kupienia spacerówki dla młodego #wychowajjakswoje . Cena do około 1000 zł, ma być lekki i rozkładać się na płasko bo dziad jeszcze nie siedzi... Typ parasolka.
Póki co wypatrzyliśmy Joie Litetrax 4 Air i tutaj też pytanie o różnice między kołami pompowanymi, a piankowymi. Piankowe dużo lżejsze, ale nie wiemy czy się szybko niszczą... Teren może być czasem ciężki dla wózka, płyty betonowe, plac budowy.

#wozek #wozekdzieciecy #pytanie #rozowepaski #pytaniedoeksperta #dzieci #dziecko #niewiemjaktootagowac
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alchemik88: odkąd młody skończył 13 msc przesiedliśmy się z Cybex Balios S na Valco Baby Snap 4 Sport i ja bardzo polecam. Lekki, zwinny, wygodny dla dziecka, przejedzie wszędzie (używany głównie w lesie)
  • Odpowiedz
@ciastko_maslane: jest bojówka snapów :P ale my nie wiemy czemu ludzie sa zaslepieni tym wozkiem..

@Alchemik88: prawda jest taka, ze musicie ocenić co jest dla was najważniejsze :) Jeśli głównymi kryteriami są że ma być lekki i rozkładać się na płasko - jest pełno na rynku wózków które spełniają te wymagania. Polecam nie iść za ogółem opinii, bo są 'mylące' - my popełniliśmy błąd przy opiniach przy baby joggerze (pozycja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krzyszy: testowałam na znajomych i było spoko. Ciągle rozważam.
Choć my wiernie trwamy przy naszym active baby heritage czy jakoś tak, gdzie koła wielkie i w każdą dziurę czy podejście wchodzi jak w masło :P brak skrętnych kół to nie problem. No ale my bez samochodu, więc landara nie przeszkadza.

Wydaje mi się, że żadna spacerówka nie będzie idealnie zrównoważona. Jest jednak lżejsza od dziecka
  • Odpowiedz