Wpis z mikrobloga

@czarnyszymekxd: co wy gadacie, zamawiałem u niego w zeszły poniedziałek i to zamówienie malutkie bo za 40 euro + wysyłka, wysłane w czwartek było na piątek (trochę dłużej niż zwykle bo święto). Wszystko zgodnie z tym co zamawiałem. Zresztą zamawiałem tam kilkanaście razy i zawsze był w porządku. A wickr podany na jego stronie to wickr oszusta, ktoś cie wprowadził w błąd kolego :)
kvvvmil - @czarnyszymekxd: co wy gadacie, zamawiałem u niego w zeszły poniedziałek i ...

źródło: comment_1605521903o0mi1AlF5peE1KEMP8eL47.jpg

Pobierz
@kvvvmil: xD dobrze ze sam cnnt na dreadzie podawal ten wickr jako jedyny poprawny + ostatnio chcial robic deal, kaska dla mnie w zamian za promowanie jego sklepu tutaj + mialem mu ogarnac jakies stare konto na wykopie ktore pisaloby przychylne na jego temat komentarze, bo on chcial zrobic sobie nowego wickr i zostac "nowym v" a tamten podac jako scammerski - no i tak tez zrobil
@czarnyszymekxd: Jak od czasu gdy przeniósł się na własną stronę z apollona miał cały czas 1 legitny wickr "connectpl" i wszędzie na jego stronie to pisało a wchodzę na nią co pare dni żeby zobaczyć nowości i nigdy jakoś nie widziałem info o zmianie wickr, za to zawsze pisał że inne to scam. Inna sprawa ze od 2 tygodni nie odpisuje mi na tym wickr ale strona dziala jak i zamowienia
@czarnyszymekxd: az zalozylem konto na tym #!$%@? forum zeby ci odpisac. o czym ty #!$%@? XD polaczenie ma na stronie ten sam wickr ktory ma od conajmniej roku, po zamowieniu od niego 2 tyg temu natknalem sie na wpisy na tym forum ze to scammer i sie przestraszylem ale paczka doszla po 2 dniach. kolejne zamowienie tydz pozniej rowniez do mnie przyszlo. odpisuje na wickr max po godzinie. kim ty #!$%@?
ja tez konto specjalnie zalozylem bo jak czytam co ten czarnyszymekxd #!$%@? to noz w kieszeni się otwiera. Co za farmazoniarz az byś się wstydzil oczerniac ich. Bajki bajki i bajki plaskacz się należy za oczernianie porządnej uczciwej marki.