Wpis z mikrobloga

Chciałem sobie pograć w czołgi, ale coś grafika słaba. Gram na laptopie asus tuf gaming (nie pamiętam jaki dokładnie, ale wiedźmin 3 na max detalach pójdzie), wchodzę w opcje grafiki, a tam niskie ustawienia. Ustawiłem wysokie, a tu w bitwie fpsy spadają do 15... dałem na ustawienia zalecane, a gra sugeruje mi niskie (a karta graficzna to nvidia ge force gtx 1060).

Żeby było ciekawiej, kiedyś grałem w czołgi na tym samym laptopie i wszystko fajnie śmigało. Ktoś może miał podobną sytuację, może ktoś coś doradzi? W innych grach wszystko jest ok.

#wot #worldoftanks #pytanie #pcmasterrace #nvidia
Pobierz Sagez - Chciałem sobie pograć w czołgi, ale coś grafika słaba. Gram na laptopie asus ...
źródło: comment_1605356602RDT1gRPFfm038BVUTjyqfm.jpg
  • 12
@Sagez: Albo nie grałeś na tyle długo, że gra dostała solidny update / kiedyś grałeś na Standard a teraz próbujesz na Improved albo gra z jakiegoś powodu idzie Ci na integrze.
@handballer: No właśnie próbowałem, jeszcze pokombinuję, bo mimo ''zastosuj'' kiedy potem sprawdzam prawym ikonkę wota na pulpicie to jak mam ''uruchom z procesorem graficznym'' to dalej mam przełączone na ''zintegrowana karta graficzna (domyślnie)'' jakby nie zapamiętywało mojego wyboru.