Wpis z mikrobloga

#!$%@? przyjechał jakiś wujek i rano "przez przypadek" wlazł nam do pokoju (jak spaliśmy) a potem podczas zapoznania (dodam że to była nasza pierwsza w życiu rozmowa) żartował że chciał mnie poznać ale zobaczył że jest mój konkubent, to zrezygnował.

obleśne dla mnie takie żarty, i już się dowiedziałam że jestem sztywna bo nie chcę z nim siedzieć przy kolacji (,) fujka.

#metoo #oblesnywujek #rodzina #pieklokobiet xd
  • 74
Mirabelka usłyszy jeszcze takie żarciki kilka razy, w końcu poprzez zamknięcie problemu w sobie stwierdzi- ehh wszyscy faceci to świnie i nie warto się nimi przejmować.


@Zordon_: ej no bez przesady! xd that escalated quickly
@Mr_3nKi_: właśnie liczyłam na to że dziś, ale chyba jutro ( ͡° ʖ̯ ͡°)

no kurdeeeee, ale znowu mi wchodzisz na emocje. po prostu jak jestem w jego towarzystwie to czuję pewne emocje, ba, sama myśl o zejściu tam gdzie on jest napawa mnie wstrętem i stresuje. nie dam rady tego olać no. nie wiem jak ci to wytłumaczyć że nie potrafię zmienić swoich emocji dlatego że
Mirabelka usłyszy jeszcze takie żarciki kilka razy, w końcu poprzez zamknięcie problemu w sobie stwierdzi- ehh wszyscy faceci to świnie


@Zordon_: Wszyscy TACY jak wujaszek to świnie*. To głupie i niesprawiedliwe obwiniać wszystkich za jedną osobę.

Wtedy koledzy spod tagu przegryw, żalą się, że nie mogą znaleźć żadnej dziewczyny bo są zbywani przez płodne Julki.


To już w ogóle śmiech na sali z tymi przegrywami lecącymi do julek jak te owady
@Mr_3nKi_: bo przegryw siedzi w głowie a nie w wyglądzie. ja wierzę w przegryw ale ten psychiczny - znam 2 chłopaków którzy mnie osobiście bardzo się podobają a w głowie właśnie taki przegryw i aspołeczność/brak umiejętności radzenia sobie w relacjach, zwłaszcza z kobietami

no kurdeeeee, ale znowu mi wchodzisz na emocje. po prostu jak jestem w jego towarzystwie to czuję pewne emocje, ba, sama myśl o zejściu tam gdzie on jest napawa mnie wstrętem i stresuje. nie dam rady tego olać no. nie wiem jak ci to wytłumaczyć że nie potrafię zmienić swoich emocji dlatego że tak pisze jakiś wykopek xd sorry


@noelo_cohelo: Okey, rozumiem. Próbujesz unikać takich sytuacji. Ty emocjonalna wariatko ( ͡
Ty emocjonalna wariatko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mr_3nKi_: to ironia?

Taki wujaszek to byłby dla mnie dobry poranny kabaret


dobra a jakby do ciebie tak zażartował, na zasadzie gejowskiej? też ok?

no i nie odpisałeś o tym dotyku też, gdzie byłaby granica
bo przegryw siedzi w głowie a nie w wyglądzie. ja wierzę w przegryw ale ten psychiczny - znam 2 chłopaków którzy mnie osobiście bardzo się podobają a w głowie właśnie taki przegryw i aspołeczność/brak umiejętności radzenia sobie w relacjach, zwłaszcza z kobietami


@noelo_cohelo: A widzisz, ale powiedz to teraz przegrywowi z tagu, to cię wyśmieje i karze wyp***dalać xD

Masz racje:

bo przegryw siedzi w głowie a nie w wyglądzie
@Mr_3nKi_: zależy, różne są przegrywy - nie wrzucaj wszystkich do jednego wora ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale mam takiego kolegę, no normalnie dla mnie 10/10 serio, no ale #!$%@? xd #!$%@? mnie super bo płacze że jest za niski i dlatego nie ma powodzenia i tego typu dyrdymały ;d

Oczywiście pozytywna, ejj tylko mi tutaj spokojnie :D

kurde a już się zwinęłam w kłębek i płakałam w
@Mr_3nKi_:

A wiesz, że miałem kiedyś klatkę obok geja, który cały czas mnie podrywał? XD

ale w jaki sposób, taki niewybredny?

Dotyk? Przepraszam, jaki dotyk? Bron boże, żaden dotyk.

no niewinny taki, opisywałam gdzieś wyżej

ty tak popierasz tego wujaszka, bo pewnie sam jesteś taki wujaszek xd i takimi żartami walisz
ale w jaki sposób, taki niewybredny?


@noelo_cohelo: No mówił rzeczy w stylu:
Hej kamilku, moze pójdziemy tu i tam itp ( nie mam na imie Kamil, dałem przykład :D)

No cześć kamilku, ale bym cie itp xD. Ogólnie to nic do niego nie miałem, śmiałem się po prostu :D