Wpis z mikrobloga

#!$%@? przyjechał jakiś wujek i rano "przez przypadek" wlazł nam do pokoju (jak spaliśmy) a potem podczas zapoznania (dodam że to była nasza pierwsza w życiu rozmowa) żartował że chciał mnie poznać ale zobaczył że jest mój konkubent, to zrezygnował.

obleśne dla mnie takie żarty, i już się dowiedziałam że jestem sztywna bo nie chcę z nim siedzieć przy kolacji (,) fujka.

#metoo #oblesnywujek #rodzina #pieklokobiet xd
  • 74
@Mr_3nKi_: Ej mordo, ale mnie np #!$%@? jak jakieś baby ode mnie z roboty żartują sobie w znaczący sposób. Tak samo #!$%@? mnie czyjś dotyk, kobiety często twierdzą, że mężczyzna po prostu lubi być dotykany, ja jak czuję na sobie obcą dłoń to ciśnienie mi skacze jak Adam na skoczni. Różni są ludzie i trzeba się z tym liczyć. A wujaszka wiecznie traktują tak jak Ty go traktujesz, dlatego nigdy nie
(i może twojej) strony to jest niedobór wrażliwości


@noelo_cohelo: Jestem wrażliwym człowiekiem, ale bez przesady, żeby na żarty reagować agresją. Wystarczyło powiedzieć wujaszkowi, żeby nie przesadzał z żartami i tyle w temacie.
Ej mordo, ale mnie np #!$%@? jak jakieś baby ode mnie z roboty żartują sobie w znaczący sposób


@Zordon_: W jaki sposób żartują? Wybacz za dosłowność, ale takie są "baby". Tez się z tym spotkałem, ale mnie to jakoś zbytnio nie ruszało.

Tak samo #!$%@? mnie czyjś dotyk, kobiety często twierdzą, że mężczyzna po prostu lubi być dotykany, ja jak czuję na sobie obcą dłoń to ciśnienie mi skacze jak Adam
@Mr_3nKi_: no też nie widzę żeby kolega pisał że by mu #!$%@?ł ;d
aczkolwiek też nie uważam żeby iście na udry z rodziną było najlepszym rozwiązaniem

no widzisz, ciebie bawi, ty tak nie masz, a nie rozumiesz nas - nie wiem czy masz wystarczająco dużo empatii.

pytam cię co ja mam zrobić. bo to że mi napiszesz że moje uczucia są nieracjonalne, to nie sprawi, że zejdę teraz na dół i
@Mr_3nKi_: no super, tylko pozycja w domu mi raczej nie pozwala na takie pyskowanie i narzucanie mu co może mówić a co nie. mnie bliżej do intruza a jemu do mile widzianego gościa (bo jak wspomniałam pomaga)

no i tak, jasne, mogę się od razu wyprowadzić - tylko czy warto dla paru dni w roku gdy tutaj gości?

#!$%@? może i warto, nie wiem. oczywiście super że jego siostra też to
pytam cię co ja mam zrobić.


@noelo_cohelo: Napisałem ci wyżej.

nie wiem czy masz wystarczająco dużo empatii.


Dużo straciłem przez te lata, a szczególnie przez ludzi, dla których byłem aż za dobry :).
no super, tylko pozycja w domu mi raczej nie pozwala na takie pyskowanie i narzucanie mu co może mówić a co nie. mnie bliżej do intruza a jemu do mile widzianego gościa (bo jak wspomniałam pomaga)

no i tak, jasne, mogę się od razu wyprowadzić - tylko czy warto dla paru dni w roku gdy tutaj gości?

#!$%@? może i warto, nie wiem. oczywiście super że jego siostra też to lekceważy i
@Mr_3nKi_: uber mało, łącznie ze 2 minuty naszej znajomości wypełnione tymi żartami, jak nie minutę - o niczym innym nie gadaliśmy i nie mam ochoty przez to.

no jasne że wytrzymam, chciałam się tylko wyżalić, bo to jest serio #!$%@? że nawet nie mogę zejść zjeść jak człowiek tylko muszę czatować na czas kiedy go nie ma.

po prostu mi trochę ciężko i tyle (tak, wiem, że ludzie mają gorsze problemy)
@noelo_cohelo: Może i masz racje, nie rozumiem waszej sytuacji i może mnie to bawić, ale nie widzę po tobie, żeby było aż tak źle. Widzę natomiast Wujaszka, co lubi wypić, sypać żartami i jest z wami kilka dni w roku.

Gdyby nie te żarty polubiłabyś go?
@Mr_3nKi_: no właśnie nie mam pojęcia bo zupełnie go nie znam jako człowieka (i jak już pisałam nie mam ochoty poznawać), wiem tylko to. a nie miałam negatywnego nastawienia, to on wybrał taką drogę.
i teraz się czuję sterroryzowana w mojej piwnicy xd
no jasne że wytrzymam, chciałam się tylko wyżalić, bo to jest serio #!$%@? że nawet nie mogę zejść zjeść jak człowiek tylko muszę czatować na czas kiedy go nie ma.

po prostu mi trochę ciężko i tyle (tak, wiem, że ludzie mają gorsze problemy) - i wolałabym nie czytać że niesłusznie się przejmuję, bo tak już mam noooooo. i jednak zwaliłabym winę na niego że to on be ;d


@noelo_cohelo: Jesteś
@Mr_3nKi_: #!$%@? mnie to bo jest to notorycznie spychany na drugi plan temat. W wiesz jakie są tego efekty? Mirabelka usłyszy jeszcze takie żarciki kilka razy, w końcu poprzez zamknięcie problemu w sobie stwierdzi- ehh wszyscy faceci to świnie i nie warto się nimi przejmować. Wtedy koledzy spod tagu przegryw, żalą się, że nie mogą znaleźć żadnej dziewczyny bo są zbywani przez płodne Julki. I tak się kręci kołomyja pajaców na
@noelo_cohelo Kiedy wujaszek wyjeżdża? Daj sobie spokój, szkoda nerwów na takiego dziada xD

Niech sobie gada co tam chce. Jako że jesteś inteligentniejsza od niego, to powinnaś prostakowi ustąpić, jeśli nie możesz mu sie postawić. Olej go całkowicie, przecież on dla ciebie nic nie znaczy ( jest, bo jest, jak powietrze)