Wpis z mikrobloga

Brak jakiejkolwiek popularności tej serii w Polsce dobitnie pokazuje fakt że Polacy nie mają gustu jeśli chodzi o gry.Open-world z mega bajeczną grafiką,okolice 60 klatek bo animacja była nieziemsko płynna,mnóstwo pojazdów,potworów którymi możemy się poruszać,piękna grafika a gra na dodatek mieszała mnóstwo gatunków od platformówki po strzelanine.A wszystko w 2003 roku.Na świecie mega hit w Polsce.... no nikt nie grał bo gra miała bajkową grafikę xD ...Prawda taka że taki Jak 2 w 2003 roku samym projektem gry i możliwościami zjadał każdą grę na PC.Nie znajdziecie na kompie gry z tego roku tak zaawansowanej

#gry #konsole #pcmasterrace #playstation #ps5
Pobierz comamtuwpisac - Brak jakiejkolwiek popularności tej serii w Polsce dobitnie pokazuje ...
źródło: comment_1605296136t4fficPC3UxRojyVovqNfv.jpg
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@comamtuwpisac: hej! Ja ograłem każdą część tej trylogii jeszcze premierowo na PS2! Zjadała swojego głównego konkurenta Ratcheta na śniadanie. Do tej pory nie mogę się z tym pogodzić, że to Ratchet został pociągnięty dalej i dojechał do PS5, a nie Jak (,)
Prawda taka że taki Jak 2 w 2003 roku samym projektem gry i możliwościami zjadał każdą grę na PC.Nie znajdziecie na kompie gry z tego roku tak zaawansowanej


@comamtuwpisac: morrowind.

Pomijając grafikę 3d to Fallout 2, 5 lat wcześniej