Wpis z mikrobloga

@WyjmijKija: W dupie mam PR. Nie ma możliwości dostarczenia do paczkomatu coś w regulaminie pewnie jest na ten temat. Ciesz się, że kurier czeka bo mogliby olać i paczkę zobaczyłbyś za miesiąc jak uda się ją włożyć do skrzyneczki. Masz możliwość idź odebrać. Nie chcesz to czekaj aż się miejsce zwolni i stul pysk
  • Odpowiedz
@Radus: w jakim sensie rucha? Jak nie odbierze to kurier wrzuci do paczkomatu gdy zwolni się miejsce. To raczej pójście na ręke klientowi, bo daje możliwość odbioru
  • Odpowiedz
@Sylar69: Nie musisz korzystać z usług In Posta. Są dostawcy, którzy oferują dostarczenie paczki w dowolnie wybranych przez Ciebie godzinach (oczywiście więcej płatne). To Ty wybierasz formę dostawy, więc nie rozumiem Twoich pretensji. In Post natomiast mógłby odesłać Twoją paczkę, a kurier idzie Tobie na rękę, że nie odsyła od razu tylko czeka pod paczkomatem, byś mógł odebrać paczkę. Wybierając paczkomaty powinieneś wiedzieć, że teraz więcej osób korzysta z zakupów internetowych
  • Odpowiedz
  • 0
Paczkomat #!$%@?, przez ludzi którzy nie odbierają swoich paczek @Pshybysz: tak wina ludzi, ze nie biegna od razu do paczkomatu jak dostaną sms xD nie dosc ze zmniejszyli czas odbioru do 48h przez co człowiek musi dobrze planować weekend bo paczka moze trafic w piatek wieczorem XDDDD krolu zloty, dla Ciebie inpost bedzie zlota gablote wysylal z paczka, pod same stopy. Tylko na wybrana godzine, co do sekundy, zebys przypadkiem nie
  • Odpowiedz
@pawel_187: to w jakim celu to ganianie człowieka aby się do 12:30 wyrobił? Gdzie informację że nie ważne co mam i tak 2 dni? Swoją drogą jeszcze jakiś czas temu było 2 dni a potem trafiało do punktu obsługi, teraz wrzucają paczkę piątek w nocy, weekend nie ma Cię w domu i musisz płacić sms za to aby poczekało na ciebie do poniedziałku.
  • Odpowiedz
Pewnie tak :D ale przynajmniej moją pracę wykonuję z szacunkiem do powierzonych mi rzeczy.

@Kaliciak ale kogo obchodzi jak swoją pracę wykonujesz. Wystarczy że ktoś który ma taki sam zawód jak ty dał ciała. I już jesteś łajzą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ale się uczepiliście tej 12:30... Przecież jak nie odbierze się tej paczki do 12:30, to kurier po prostu pojedzie dalej, obsługiwać inne paczkomaty, a paczkę wrzuci, kiedy zwolni się miejsce. Nikt nie każe pędzić na złamanie karku. I tak mi szkoda tych kurierów, że muszą tak stać i czekać, czy ktoś się pojawi czy nie, a potem i tak pretensje.
  • Odpowiedz
@encourager: numer telefonu to dane osobowe i podlegają RODO. Jeśli już InPost musi zostawić paczkę pod ladą z makrelą to chociaż niech ci ekspedienci pytają o sam kod odbioru.
  • Odpowiedz
@Sylar69: Paczkomat #!$%@?, przez ludzi którzy nie odbierają swoich paczek. Inpost idzie na rękę zamiast zwracać paczkę do nadawcy to Pan Kurier łaskawie na ciebie poczeka. Szanuj Pan Kurier


@Pshybysz: XDDDDDdddzddzddzdddddddddd
  • Odpowiedz
@klawiszs: jesteś randomem nic nie znaczącym dla tej ekspedientki xd na pewno zależy jej na przestrzeganiu procedur dla dla wykopka co zapłacil 7.99 za paczkę xDDD ma w dupie ciebie i twoje paczki
  • Odpowiedz